Hemen İş İlanı Ver Hızlı Menü
Aşagıdaki menü yardımı ile aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

İş İlanları ve Eleman İlanları

ACİL KASİYER ARANIYOR

YAPRAK DÖNERCİSİ

DİKSOYUNU DÜZGÜN, KENDİNİ GELİŞTİREBİLEN, EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, ÇALIŞKAN EKİP ARKADŞI ARIYORUZ.

İlan Sektörü : Gıda

İlan Lokasyonu : Ankara İş İlanları

Dış ticaret uzmanı

EUROMET ÖLÇÜ ALETLERİ…

Üniversitelerin tercihen Dış Ticaret, Lojistik veya ilgili bölümlerinden mezun, Temel dış ticaret kavramları konularında yeterli mevzuat ve bilgi birikimine sahip, Tercihen su sayaçları sektöründe dış ticaret operasyonlarında görev almış, Teşvik mevzuatına hakim, İyi seviyede İngilizce bilen ( ikinci yabancı dil tercih sebebidir), MS Office programlarına hakim, Analiz ve raporlama konusunda yetenekli, Ekip çalışmasına yatkın, insan…

İlan Sektörü : Elektrik ve Elektronik

İlan Lokasyonu : Ankara İş İlanları

Satış temsilcisi

Expolife Fuarcılık Aş.

* Fuar sektöründe çalışmak ve kariyer yapmak isteyen, *Aktif araç kullanabilen, * Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, * Sözlü ve yazılı iletişim ve ikna yeteneği olan, * Diksiyonu düzgün ve prezentabl * Ekip çalışmasına uyumlu, Sektörel fuarlarımızda satış ve pazarlama yapacak ekip arkadaşı arıyoruz. 

İlan Sektörü : Fuar ve Organizasyon

İlan Lokasyonu : Ankara İş İlanları

Yönetici Asistanı

DeepSoft

Firmamızın Batıkent şubesinde görevlendirilmek üzere; * Güler yüzlü, dinamik ve dış görünümüne özen gösteren, * Esnek çalışma saatlerine uyumlu, * Diksiyonu düzgün, * Problem çözme yeteneği olan, * İnsan ilişkilerinde başarılı, * Dinamik, azimli ve konuşmayı seven, Yönetici Asistanı ve Sekreter alımı yapılacaktır. ilgilenenlerin online başvuru yapmaları gerekmektedir.

İlan Sektörü : Bilgisayar / BT / Internet

İlan Lokasyonu : Ankara İş İlanları

MUHASEBE BÜROSU LİSE STAJERİ

LEVENT ÖZKAN MALİ MÜŞAVİRLİK

KIZILAY'DA BULUNAN MALİ MÜŞAVİRLİK BÜROMUZA OKULUNU DIŞARIDAN OKUYAN YAZ TATİLİNİ İŞ ÖĞRENME FIRSATI OLARAK GÖREN İŞİ ÖĞRETEBİLECEĞİMİZ ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ AÇIK LİSE ÖĞRENCİLERİ TERCİHİMİZDİR YAKIN ÇEVRELERDEN BAŞVURULMASI RİCA OLUNUR. STAJYER MAAŞI ÖNEMLİ DEĞİL BEN İŞİ ÖĞRENMEK İSTİYORUM DİYEN 18-21 YAŞ ARALIĞINDAKİ ARKADAŞLARI'DA DEĞERLENDİREBİLİRİZ. 

İlan Sektörü : Muhasebe / Finans

İlan Lokasyonu : Ankara İş İlanları

işbulurum.com.tr

iş ilanları

Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..