Hemen İş İlanı Ver Hızlı Menü
Aşagıdaki menü yardımı ile aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

İş İlanları ve Eleman İlanları

bayan üretim elemanı

CPU ALÜMİNYUM A.Ş.

TECRÜBELİ / TECRÜBESİZ , 25-40 YAŞ ARALIĞINDA BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR. ALÜMİNYUM CEPHE VE DOĞRAMA ÜRETİMİ YAPAN ŞİRKETİMİZE HAFİF İMALATTA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE ALINACAKTIR.

İlan Sektörü : İmalat

İlan Lokasyonu : Ankara İş İlanları

satış temsilcisi arıyoruz

Cobix Yazılım

nitelikler * Takım Çalışmasına Yatkın * Setahat engeli olmayan * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. * 25 yaş ve üzeri Bay veya Bayan * Özgüveni Yüksek * Analitik düşünme yeteneğine sahip. * Teknoloji sektöründe en az 3 yıl deneyimli. * Kişisel bakımına özen gösteren, prezantable. * Enerjisi, özgüveni ve dış görüntüsü ile şirketini en iyi şekilde temsil edebilen * Yoğun…

İlan Sektörü : Bilgisayar / BT / Internet

İlan Lokasyonu : Ankara İş İlanları

sigorta pazarlama

BOZYEL SİGORTA ARACILIK…

1991’den beri Ülkemiz genelinde nitelikli insan kaynağı ile geniş ürün yelpazesini en uygun fiyatta halkımızla buluşturan Şirketimiz’in güçlü ve kararlı yürüyüşünde, Ankara Bölge Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere; pazarlama ve satış konusunda deneyimli, iletişimi güçlü, özgüven sahibi yol arkadaşlarımızı bekliyoruz.

İlan Sektörü : Sigortacılık

İlan Lokasyonu : Ankara İş İlanları

Klima servisine ekip arkadaşı…

GÜVEN SOĞUTMA LTD.ŞTİ.

klima servisimize meslek lisesi mezunu tecrübeli usta ve yardımcı eleman olarak firmamıza çalışma arkadasları arıyoruzz.

İlan Sektörü : Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

İlan Lokasyonu : Ankara İş İlanları

SİGORTA danışmanı

BOZYEL SİGORTA ARACILIK…

1991'den beri Ülkemiz genelinde geniş ürün yelpazesini en uygun fiyatta halkımızla buluşturan şirketimiz Ankara Bölge Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere; • Sistemli çalışmayı ilkeselleştirmiş • Temsil ve ikna yeteneği güçlü • Hedef- Sonuç odaklı çalışabilen • Etkin yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip • Dış görünümüne önem…

İlan Sektörü : Sigortacılık

İlan Lokasyonu : Ankara İş İlanları

işbulurum.com.tr

iş ilanları

Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..