Hemen İş İlanı Ver Hızlı Menü
Aşagıdaki menü yardımı ile aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

İş İlanları ve Eleman İlanları

ön muhasebe

Hitech İthalat İhracat

Elektronik uydu ve güvenlik sektörü alanında Korax markası olarak 2003 yılından bu yana ithalat ve ihracat yapmaktayız. Ön muhasebe alanında, ana muhasebemize yardımcı olabilecek, logo ve go muhasebe programlarını kullanmasını bilen ayrıca world,excel kullanabilen ''bayan'' arkadaşların bizimle irtibate geçmesini bekliyoruz.

İlan Sektörü : Elektrik ve Elektronik

İlan Lokasyonu : Kayseri İş İlanları

Depo Elemanı Alınacak

Mermer Yapı Market

Mermer ve Doğal Taş tedarik şirketi olarak faaliyet gösteren firmamızda depo işleri, ambalajlama, nakliyat gibi işlerde çalışacak veya yetiştirilecek tercihen B sınıf ehliyetli askerlikle ilişkisi olmayan çalışkan eleman alınacaktır. Not: İş yerimiz Gaziemir'de olduğundan dolayı bu bölgeye yakın ikamet eden adaylar tercih edilecektir.

İlan Sektörü : Yapı Malzemeleri

İlan Lokasyonu : İzmir İş İlanları

satış temsilcisi

RETRO GÜVENLİK SİSTEMLERİ

En az 2 yıllık satış tecrübesi bulunan, Takım çalışmasına uyum sağlayabilen Teknolojiyi yakından takip eden, CRM vb gibi sistemleri kullanabilen, Planlı ve zamanı etkin kullanabilen, Çoklu görevler arasında rahatlıkla çalışan, hızlı, dinamik satış ortamına ayak uydurabilen, İkna ve iletişim becerileri yüksek, satış konusunda kariyer hedefi olan, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne önem veren & prezantabl,…

İlan Sektörü : İthalat/İhracat

İlan Lokasyonu : İstanbul Avrupa İş İlanları

Ön muhasebe ve sekreterya

TURALI GROUP

- öN mUHasebe bilgisi sahibi yada yetiştirilecek - Firma içerisinde sekreterlik işlemlerini yapabilecek - Çalışkan , disiplinli ve Öğrenmeye açık - ankara ostim de faaliyete geçen Merkez ofisimizde değerlendirilecek, - Gerektiği takdirde misafirlerine hizmet yapabilecek - Uzun vadeli çalışabilecek ve firma içerisinde gelişebilecek yapıda personel alımı yapılacaktır.

İlan Sektörü : Makine

İlan Lokasyonu : Ankara İş İlanları

Temizlik Personeli

Tayfun Temizlik

Aanlaşmalı olduğumuz Arnavutluk'taki tekstil firmamızdaki temizlik işleri yapabilecek temizlik personeli işe alınacaktır. Ssk+Yemek+Yol.

İlan Sektörü : Diğer

İlan Lokasyonu : İstanbul Avrupa İş İlanları

işbulurum.com.tr

iş ilanları

Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..