Hemen İş İlanı Ver Hızlı Menü
Aşagıdaki menü yardımı ile aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

İş İlanları ve Eleman İlanları

Psikolog iş ilanı

Özel terapi aile danışma…

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı kurumumuzda yarı zamanlı , komisyon usulü çalışmak üzere psikolog çalışma arkadaşları aramaktayız .

İlan Sektörü : Danışmanlık

İlan Lokasyonu : Adana İş İlanları

Eleman alımı

Ageme Tekstil

Ageme Tekstil de çalışmak üzere; Makineci, ( special, düz mak, çift iğne, kemer mak, overlokcu,) Ütücü ( Son ütü, Ara Ütü.) Kalite (Kalite ustası, Kalite Kontrolcü, İplik temizleme) Kesimhane (Metocu-Kesimci-Serimci) Not: Başvuruları yaparken lütfen hangi pozisyon için yaptığınızı belirtiniz. Aksi takdirde değerlendirilmeyecektir. Aranan Nitelikler; En az ilköğretim mezunu, Tekstil sektöründe…

İlan Sektörü : Tekstil

İlan Lokasyonu : Adana İş İlanları

Bilgisayar Teknik Servis Personeli

Kriter Bilgisayar İnternet…

Bilgisayar teknik servis firmamız için; Bilgisayar özellikle de notebook tamirinden, arıza tespitinden ve giderilmesinden anlayan, Network kurulumu ve yapılandırması yapabilen, Müşteri adresinde de servis-arıza tespiti yapabilecek, Görünüşüne, giyimine önem veren, Tercihen ehliyetli bay personel ihtiyacımız vardır.

İlan Sektörü : Bilgisayar / BT / Internet

İlan Lokasyonu : Adana İş İlanları

Satış Temsilcisi

Hayat Otomotiv

Genel Nitelikler: En az Yüksek Okul veya Üniversite mezunu, Otomotiv, yedek parça, tamir, bakim ürünleri satışında tecrübeli, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, Müşteri odaklı, ikna yeteneği gelişmiş ve takım çalışmasına yatkın, Aktif olarak PC ve İnternet kullanıcısı, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Oto ehliyeti olan ve aktif araç kullanan, 38 yaşını aşmamış. İş Tanımı:  Günlük…

İlan Sektörü : Otomotiv

İlan Lokasyonu : Adana İş İlanları

Grafiker

01 Reklam

Matbaa ürünleri, ambalaj. promosyon ve açık hava reklamları işinde faaliyet gösteren ajansımıza coreldraw ve photoshop paroğramlarına hakim bay bayan grafiker alınacaktır.

İlan Sektörü : Ajans

İlan Lokasyonu : Adana İş İlanları

işbulurum.com.tr

iş ilanları

Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..