Hemen İş İlanı Ver Hızlı Menü
Aşagıdaki menü yardımı ile aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

İş İlanları ve Eleman İlanları

Yönetici Asistanı

AGM Reklam

Reklam ajansımızda çalışmak üzere; Yönetici asistanı aramaktayız. Ön muhasebe bilen ve bu alanda tecrübesi olan, Diksiyonu düzgün, Sigara kullnamayan adayların başvurularını bekliyoruz.

İlan Sektörü : Ajans

İlan Lokasyonu : İstanbul İş İlanları

Halkla İlişkiler-Satış Pazarlama

Umut İpek

Ulusal Çapta ve Uluslar Arası Düzeyde Satış ve Pazarlama faaliyetleri yürüten firmamıza Satış, Pazarlama, Halkla İlişkiler, müşteri portföyü önetimi konularında ofis içinde ve dışında görevlendirilecek personeller alınacaktır. Görüşmeler yüzyüze yapılacaktır  Sabit ücret personelin kendi performansına göre asgari maaşın altında olmayacak şekilde belirlenecektir. Artı olarak görev…

İlan Sektörü : Ajans

İlan Lokasyonu : İzmir İş İlanları

Grafik-Web Tasarımcı

New Media Digital

New Media® bünyesinde grafik - web tasarım alanlarında yetiştirilmek üzere ilgili bölümlerden yeni mezun grafik tasarımcı adayları alınacaktır. -Öğrenmeye hevesli yetenekli arkadaşların başvurularını bekleriz.

İlan Sektörü : Ajans

İlan Lokasyonu : İstanbul Avrupa İş İlanları

Webmaster

Celisa Advertising

Webmaster/web designer takım arkadaşları arıyoruz. Hazırlanan tasarımını html’e uyarlayabilmelidir, Tasarım konusunda bilgi sahibi tecrübeli olması gerekmektedir.  

İlan Sektörü : Ajans

İlan Lokasyonu : İstanbul İş İlanları

Grafiker

01 Reklam

Matbaa ürünleri, ambalaj. promosyon ve açık hava reklamları işinde faaliyet gösteren ajansımıza coreldraw ve photoshop paroğramlarına hakim bay bayan grafiker alınacaktır.

İlan Sektörü : Ajans

İlan Lokasyonu : Adana İş İlanları

işbulurum.com.tr

iş ilanları

Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..