Hemen İş İlanı Ver Hızlı Menü
Aşagıdaki menü yardımı ile aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

İş İlanları ve Eleman İlanları

YÖNETİCİ ADAYI

ER-SE Güvenlik

Sektöründe lider olan Kale alarm firmasının mersin bayisi ER-SE güvenliğe firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere saha satış pozisyonunda ; Saha satış konusunda tercihen 1 yıl deneyimli Randevu ve referans yönetimi ile iş planlaması yapabilecek Şirket değerlerini koruyup müşteri portföyünü oluşturarak Şirketini sahada en iyi şekilde temsil edecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

İlan Sektörü : Danışmanlık

İlan Lokasyonu : İçel/Mersin İş İlanları

Acil Başlayan Projelerimize Danışman…

vipworldgrup

ACİLL HEMEN İŞ BAŞI YAPACAK ANADOLU ve avrupa YAKASI SANCAKTEPE Ve KURTKÖY Ve PENDİK BAY KİMLİKSİZ 5 KİŞİ ALINACAKTIR. ACİLL ESENLER BAĞCILAR Güngören ŞANTİYE Ve SİTEYE BAY VE BAYAN KİMLİKSİZ 18 KİŞİ ALINACAKTIR. ACİLL ESENYURT SİTE PROJEYE KİMLİKSİZ BAY VE BAYAN 8 KİŞİ ALINACAKTIR. ACİLL BEYLİKDÜZÜ ŞANTİYE PROJESİNDE ÇALIŞACAK KİMLİKSİZ 20 KİŞİ ALINACAKTIR. ACİL KAYAŞEHİR SİTE ŞANTİYE PROJESİNDE ÇALIŞACAK…

İlan Sektörü : Danışmanlık

İlan Lokasyonu : İstanbul İş İlanları

Satış Sorumlusu

KariyerTürk İnsan Kaynakları…

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, İklimlendirme/ Soğutma Sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Satış - Pazarlama departmanında görev alacak "SATIŞ SORUMLUSU" çalışma arkadaşları aramaktayız. Genel Nitelikler; -En az Lise Mezunu -Satış ve mağazacılık konusunda en az 2 yıllık tecrübeye sahip -B sınıfı ehliyete ve sürüş deneyimine sahip, -MS Office uygulamalarına hakim, -Askerlik görevini tamamlamış…

İlan Sektörü : Danışmanlık

İlan Lokasyonu : Ankara İş İlanları

AVUKAT

NET GRUP YATIRIM VE YÖN.DAN.A.Ş

YABANCILARA DANIŞMANLIK VEREN ŞİRKETİMEZE AVUKAT ARANMAKTADIR.  Firmamızdaki Hukuk Biriminin İş Tanımı ; *Yabancıların çalışma, ikamet ve vatandaşlık izinleri *Şirket kuruluşu *Şirketlere hukuki danışmanlık *Şirket satın alma süreçleri *Marka ve Patent başvurusu *Devlet teşvikleri danışmanlığı * Emlak alım satım sözleşmeleri ,Kira kontratları vb.  

İlan Sektörü : Danışmanlık

İlan Lokasyonu : İstanbul Avrupa İş İlanları

Psikolog iş ilanı

Özel terapi aile danışma…

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı kurumumuzda yarı zamanlı , komisyon usulü çalışmak üzere psikolog çalışma arkadaşları aramaktayız .

İlan Sektörü : Danışmanlık

İlan Lokasyonu : Adana İş İlanları

işbulurum.com.tr

iş ilanları

Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..