Hemen İş İlanı Ver Hızlı Menü
Aşagıdaki menü yardımı ile aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

İş İlanları ve Eleman İlanları

ARGON KAYNAKÇISI

KAYALAR ENDÜSTRİYEL MUTFAK

Bayrampaşa mevkiinde paslanmaz sac işlediğimiz fabrikamızda çalışmak üzere DENEYİMLİ ARGON KAYNAKÇISI alınacaktır. Planlanan işleri etkin ve verimli bir şekilde gerçekleştirebilecek yeterli beceriye sahip,kaynaklı montaj konusunda deneyimli. Argon kaynağı konusunda en az 2 yıl tecrübeli.

İlan Sektörü : Dayanıklı Tüketim Malları

İlan Lokasyonu : İstanbul İş İlanları

GRAFİKER

KAYALAR ENDÜSTRİYEL MUTFAK

Profesyonel dijital medya pazarlama konusunda biligili (Google Adwords, Analytics, SEO, Dreamweaver, HTML, CSS, Sosyal Medya konularında deneyimli Dreamweaver, HTML, CSS, JQuery, Photoshop ile web tasarımı işlerine hakim Tercihen After Effects, Premiere Pro ve eklentiler ile video hazırlama ve animasyon yapımı konusunda biligi sahibi olan Photoshop, Illustrator, Indesign, Free Hand) programlarını kullanabilen İŞ TANIMI • • Kurumsal kimlik çalışmalarımızı yürütmek…

İlan Sektörü : Dayanıklı Tüketim Malları

İlan Lokasyonu : İstanbul Avrupa İş İlanları

su tesisat ustası

Yöre Grup

ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen tahsilat yapabilecek aynı zamanda su tesisat işlerinden anlayan uzun süreli çalışacak eleman alınacaktır.  

İlan Sektörü : Dayanıklı Tüketim Malları

İlan Lokasyonu : Kocaeli İş İlanları

Satış Pazarlama Uzmanı

Tek Ben

Üniversitelerin İşletme, Satış-Pazarlama, Gastronomi vb. bölümlerinden mezun, İkna kabiliyeti yüksek İyi derecede MS. Office programlarını kullanabilen, Mutfak, Endüstriyel Mutfak, Züccaciye vb. sektörlerden herhangi birinde deneyim sahibi, Proje bazlı satış tecrübesi olan, Ekip çalışmasına yatkın, dış görünüşüne özen gösteren, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı sürücü…

İlan Sektörü : Dayanıklı Tüketim Malları

İlan Lokasyonu : Gaziantep İş İlanları

Satış Ve Pazarlama Personelleri…

Düzce Su Arıtma Sistemleri…

Firmamızda çalışacak şirket araçlarımız ile satış yapabilecek deneyımlı deneyimsiz bay ve bayan personeller alınacaktır.

İlan Sektörü : Dayanıklı Tüketim Malları

İlan Lokasyonu : Düzce İş İlanları

işbulurum.com.tr

iş ilanları

Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..