Hemen İş İlanı Ver Hızlı Menü
Aşagıdaki menü yardımı ile aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

İş İlanları ve Eleman İlanları

PAZARLAMACI

AKREN AJANS A.Ş.

ARANAN NİTELİKLER 25-35 YAŞLARI ARASINDA BAYAN REKLAM MATBAA PROMOSYON İŞLERİNDE TECRÜBELİ KENDİNE GÜVENEN HIRSLI AMA TAVİZ VERMEYEN DİKSİYONU DÜZGÜN VE İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK İŞ TAKİBİ KUVVETLİ KİŞİSEL EGOLARINDAN ARINMIŞ HAYATA POZİTİF BAKAN SORUN DEĞİL ÇÖZÜM ODAKLI AKTİF ARAÇ KULLANAN DENİZLİDE İKAMET EDEN MAAŞ+SGK+PRİM+ARAÇ SATIŞ TEMSİLCİSİ ALINACAKTIR.

İlan Sektörü : Reklamcılık

İlan Lokasyonu : Denizli İş İlanları

hollands Calcenter full/parttime

E&A ContactCenter

Denizli şubemiz için iyi derece Hollandaca bilen takım arkadaşları arıyoruz. Tecrübeli / 5374786912 Eğitim şirket içinde verilmektedir Op zoek naar een nieuwe uitdaging? E&A zoekt enthousiaste en gemotiveerde callcenter medewerkers E&A ContactCenter in Denizli is doorlopend op zoek naar enthousiaste collega’s

İlan Sektörü : Çağrı Merkezi

İlan Lokasyonu : Denizli İş İlanları

bayan kuaförü

şule kuaför

bayan kuaför salonumuza,SAÇ KESME,FÖN,TOPUZ YANISIRA,AĞDA,MAKYAJ,MANİKÜR,PEDİKÜR KONULARINA MESLEKİ HAKİMİYETİ OLAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

İlan Sektörü : Güzellik Salonu / Kuaför

İlan Lokasyonu : Denizli İş İlanları

güzellik uzmanı/estetisyen

myglory

GÜZELLİK MERKEZİMİZDE DENEYİMLİ-DENEYİMSİZ UZMAN VE UZMAN YARDIMCILARI ALINACAKTIR.İLANIMIZ TÜM TÜRKİYE ÇAPINDA GEÇERLİDİR. İL DIŞINDAN GELECEK UZMANLARA KALACAK YER TEMİN EDİLECEKTİR VE TÜM SOSYAL HAKLAR MEVCUTTUR.

İlan Sektörü : Hizmet / İşletme Servisi

İlan Lokasyonu : Denizli İş İlanları

pazarlama-satış temsilcisi

çözümsan büro makinaları

FOTOKOPİ VE TELEFON SANTRALİ bayilikleri olan,satış ve servis hizmeti veren firmamızda satış departmanında çalışacak part time veya full time çalışacak,BAYan personel alınacaktır.maaş+prim 

İlan Sektörü : Telekomünikasyon ve Network

İlan Lokasyonu : Denizli İş İlanları

işbulurum.com.tr

iş ilanları

Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..