Hemen İş İlanı Ver Hızlı Menü
Aşagıdaki menü yardımı ile aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

İş İlanları ve Eleman İlanları

GARSON

Sait iskender restorant gıda…

SAIT ISKENDER LALELI restoranımız için garson arayisimiz bulunmaktadir. Nitelikler; Rusca bilmesi TERCİH SEBEBİDİR. Deneyimli, Kişisel bakımına özen gösteren Elemanlar alınacaktır.

İlan Sektörü : Restorancılık

İlan Lokasyonu : İstanbul İş İlanları

Kafe PERSONELİ

PLAKVE BEN CAFE

Avcılar pelikan avm'nin yanında yeni açılan kafemize; garson  komi  aşçı  servis elemanları alınacaktır. Tecrübe tercih nedenidir Kişisel hijyene önem veren dinamik aktif çalışmayı seven arkadaşların müracaatını bekliyoruz.

İlan Sektörü : Restorancılık

İlan Lokasyonu : İstanbul Avrupa İş İlanları

Garson(servis elemanı)

Kristal Organizasyon

5 Yıldızlı Otellerin Banquet, Restaurant ve Bar Bölümlerinde Extra Çalışacak; Güler yüzlü Diksiyonu düzgün ve akıcı konuşabilen Öğrenmeye ve yeniliğe açık Ekip çalışmasına yatkın Sorumluluk sahibi Part time veya Full time Tecrübeli-Tecrübesiz 17-35 yaş arası Bay-Bayan Çalışma arkadaşları aramaktayız.

İlan Sektörü : Turizm

İlan Lokasyonu : İstanbul İş İlanları

genel eleman alımı

ırmak denizcilik

IRMAK DENİZCİLİK ,uluslararası ve yurt içi gemi ve özel yatlarda görev alıcak vasıflı vasıfsız personeller aranmaktadır. 2500 İLE 3500 USD- MAAŞ ile Tüm sosyal haklar mevcuttur. MAAŞ+MESAİ+İKRAMİYE+SSK+YEMEK+KALACAK YER ERKEN EMEKLİLİK+YURT DIŞI SEFER PRİMİ Gemi ve yatlarda çalışabilir, denizlerde iyi bir kazanç ve meslek edinebilirsiniz Restoran Bölümüne: AŞÇI-AŞÇI YARDIMCI-GARSON-KOMİ Makine Dairesine: MAKİNECİ-YAĞCI-KAYNAKÇI-BOYACI Elektrik Bölümüne:…

İlan Sektörü : Denizcilik

İlan Lokasyonu : İstanbul İş İlanları

GEMİ ELEMANI

YAKAMOZ DENİZCİLİK

YAKAMOZ DENİZCİLİK TÜRKİYE GENELİ OLARAK Denizcilik sektöründe yüksek maaş ve kariyer hedefiyle; Gemi ve Özel Yatlarda; 1250-2000-5000 DOLAR-TL-EURO MAAŞ İLE ÇALIŞACAK VASIFLI/VASIFSIZ 18/40 YAŞ ARASI Restoran Bölümüne; AŞÇI ve AŞÇI YARDIMCILARI; GARSON-KOMİ ve SERVİS ELEMANLARI; Makina ve Elektrik Bölümüne; MAKİNACI-ELEKTRİKÇİ-KAYNAKÇI TESİSATÇI-YAĞCI v.b... Güverte Bölümüne;…

İlan Sektörü : Denizcilik

İlan Lokasyonu : İstanbul İş İlanları

işbulurum.com.tr

iş ilanları

Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..