Hemen İş İlanı Ver Hızlı Menü
Aşagıdaki menü yardımı ile aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

İş İlanları ve Eleman İlanları

SAĞLIK ÇALIŞANLARI İÇİN…

LUVOCO BAĞIMSIZ DİSTRİBÜTÖR

Sağlık Çalışanları İçin Eğitim Destekli Pirt Time -Full Time Ek İş Fırsatı Orangik Kahve sektöründe 100 Ülkede faaliyet gösteren dünya devi firmamız Türkiye Alt yapısını kuruyor. Bu organizasyonda bağımsız bir girişimci olma fırsatı size sunuluyor. Ayrıntılar için lütfen iritbata geçiniz.  tercihen -sağlık çalışanı, -Diksiyonu düzgün, -Prezantabl, -İyi iletişim özelliklerine sahip, -yılda bir kez yurt dışı seyahat engeli bulunmayan,  kendi kararlarını…

İlan Sektörü : Gıda

İlan Lokasyonu : Aksaray İş İlanları

doktor asistanı aranıyor.

Şeref Aktaş

Prof. Dr. Şeref Aktaş'ın asistanlığını yapacak bir erkek asistan aranmaktadır. Bu asistan; tam zamanlı olarak Dr. Aktaş ile birlikte çalışacaktır. Hastaların karşılanması, hasta sorularına telefonla ve yüz yüze cevap verilmesi, kayıtlarının bilgisayarda tutulması, klinikte yapılan küçük işlemlerde Dr. Aktaş'a yardımcı olunması, kliniğin düzeninin sağlanması asistanın başlıca görevleridir. Bilgisayar kullanmasını bilen lise / üniversite mezunu adaylar…

İlan Sektörü : Sağlık/Hastane

İlan Lokasyonu : İstanbul Avrupa İş İlanları

SAGLIK ASISTANI

Dr. Murat Baş

Nişantaşındaki Doktor ofisine ilgili bölümlerden yeni mezun, damar yoluna girebilecek, yardımcı sağlık personeli bayan alınacaktır.

İlan Sektörü : Sağlık/Hastane

İlan Lokasyonu : İstanbul Avrupa İş İlanları

Hemşire - Acil Tıp Teknisyeni…

tecrube iş sağlığı güvenliği

ankara SİNCAN ASORA TİCARET MERKEZİNDEKİ, ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİNE TAM ZAMANLI , HEMŞİRE, İŞYERİ HEMŞİRESİ ALINACAKTIR. İNFO@TECRUBEOSGB.CO MAİL ADRESİNE ÖZGEÇMİŞ GÖNDEREBİLİRLER.

İlan Sektörü : Sağlık/Hastane

İlan Lokasyonu : Ankara İş İlanları

İŞ YERİ HEMŞİRESİ

tecrube iş sağlığı güvenliği

ANKARA SİNCAN ,ASORA TİCARET MERKEZİNDEKİ, ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİNE , HEMŞİRE , ATT , İŞ YERİ HEMŞİRESİ , YARDIMCI SAĞLIK PERSONELİ ALINACAKTIR.

İlan Sektörü : Ajans

İlan Lokasyonu : Ankara İş İlanları

işbulurum.com.tr

iş ilanları

Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..