Hemen İş İlanı Ver Hızlı Menü
Aşagıdaki menü yardımı ile aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

İş İlanları ve Eleman İlanları

Paketleme elemanı

Metocup Ambalaj Sanayi Ltd.…

Karton Bardak ve Plastik Karıştırıcı üreten firmamıza, Tercihen askerliğini tamamlamış 22-40 yaş aralığında paketleme elemanları alınacaktır.

İlan Sektörü : Ambalaj ve Kağıt

İlan Lokasyonu : İstanbul Anadolu İş İlanları

DEPO VE SEVKİYAT ELEMANI

ALTIN KURAL METAL

FİRMAMIZIN İSTANBUL FERHATPAŞA VE KAYIŞDAĞI DEPOLARINDA ÇALIŞACAK VE ASYA-AVRUPA YAKASI HAMMADDE SEVKİYATI YAPACAK, METAL SEKTÖRÜNDE DEPO DENEYİMİ OLAN MAL KABUL, HAZIRLIK DAĞITIM, STOK SAYIM KONULARINDA TECRÜBELİ STOK TAKİBİ KONULARINDA BİLGİ SAHİBİ DEPODAN SEVKİYAT İÇİN ÇIKACAK MALLARIN HAZIRLANMASI YÜKLENMESİ-TESLİM EDİLMESİ MİNİBÜS VE KAMYON EHLİYETİ OLAN VE AKTİF KULLANABİLEN FORKLİFT KULLANABİLEN SRC YETKİ BELGESİNE…

İlan Sektörü : Demir-Çelik

İlan Lokasyonu : İstanbul Anadolu İş İlanları

Bölge Satış sorumlusu

Telista

Sorumluluk bölgesinde yer alan işletmelerin sahipleri yöneticileri veya çalışanları ile yüz yüze görüşerek satış fırsatları oluşturacak, satış öncesi ve sonrasındaki tüm iletişimi yürütecek ikna becerisine sahip, bilişim teknolojilerine meraklı, hızlı öğrenebilen ve insanlarla kolay iletişim kurabilen “Bölge Satış Sorumlusu” çalışma arkadaşları arıyoruz.

İlan Sektörü : Bilgisayar / BT / Internet

İlan Lokasyonu : İstanbul Anadolu İş İlanları

Web Tasarımcı

studyocrea

Kadıköy'de Web tasarım ve Yazılım hizmetleri veren firmamıza; Özgün tasarımların responsive html  ve css kodlamalarını yapacak Hazırlanan web sitelerinin firmamıza ait yönetim panellerine yazılım giydirmelerini hazırlayacak NİTELİKLER responsive html ve css hakim veritabanı ve yazılım dillerinin mantığını az çok bilen Takım arkadaşına ihtiyaç duyulmaktadır. 

İlan Sektörü : Bilgisayar / BT / Internet

İlan Lokasyonu : İstanbul Anadolu İş İlanları

bilgi işlem uzmanı

DISC Akademi Eğitim ve Yazılım

DISC|akademi olarak hedefimiz; geliştirdiğimiz tüm ürün ve hizmetlerle insan kaynaklarına yönelik kurumların ihtiyaçlarına en etkin şekilde yanıt verebilmek, süreçleri hızlandırmak, verimlerini arttırmaktır. Türkiye'de 1000'in üzerinde kurumsal firmaya hizmet veren bir eğitim ve danışmanlık şirketidir. 4.000.000 kişinin yanıtladığı ve 1000 üzerinde firma tarafından tercih edilen DISC Kişilik Envanteri, Mülakat…

İlan Sektörü : Eğitim

İlan Lokasyonu : İstanbul Anadolu İş İlanları

işbulurum.com.tr

iş ilanları

Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..