Hemen İş İlanı Ver Hızlı Menü
Aşagıdaki menü yardımı ile aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

İş İlanları ve Eleman İlanları

satış temsilcisi

RETRO GÜVENLİK SİSTEMLERİ

En az 2 yıllık satış tecrübesi bulunan, Takım çalışmasına uyum sağlayabilen Teknolojiyi yakından takip eden, CRM vb gibi sistemleri kullanabilen, Planlı ve zamanı etkin kullanabilen, Çoklu görevler arasında rahatlıkla çalışan, hızlı, dinamik satış ortamına ayak uydurabilen, İkna ve iletişim becerileri yüksek, satış konusunda kariyer hedefi olan, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne önem veren & prezantabl,…

İlan Sektörü : İthalat/İhracat

İlan Lokasyonu : İstanbul Avrupa İş İlanları

Deneyimli Grafiker

Nesil İç Ve Dış Ticaret…

Dış ticaret şirketimize tercihen; -Grafiker (photoshop) ve Web yazılımları konularında deneyimli,  Takım çalışmasına uyumlu Düzenli ve disiplinli çalışmayı seven Bay/ Bayan ekip arkadaşları aramaktayız...

İlan Sektörü : İthalat/İhracat

İlan Lokasyonu : İstanbul İş İlanları

Muhasebe Personeli

Nesil İç Ve Dış Ticaret…

İstanbul-Avrupada bulunan İç ve Dış Ticaret firmamıza, en az lise mezunu personel yönetimi konusunda tecrübeli microsoft office programlarını kullanabilen diksiyonu düzgün sorumluluk sahibi  bay/bayan '' Muhasebeci '' pozisyonunda tam zamanlı çalışmak üzere  muhasebe programlarına hakim muhasebeci aramaktayız.

İlan Sektörü : İthalat/İhracat

İlan Lokasyonu : İstanbul İş İlanları

arapça bilen ihracat elemanı

Ela Loj.ve Dış Tic.Ltd.Şti

Öncellikle Arapça ve tercihen Fransızca dillerini bilen, yurt dışında bulunan potansiyel müşterilerimizle çeşitli iletişim kanallarıyla irtibata geçerek ürünlerimizin tanıtılması, pazarlanması ve satışını yapabileceğine inanan takım arkadaşlarını arıyoruz. Tecrübe aranmaz, elemanı yetiştirmek üzere arıyoruz, uzun süre çalışarak kariyer sahibi olmayı planlayan adayların başvurması rica olunur.

İlan Sektörü : İthalat/İhracat

İlan Lokasyonu : İstanbul Anadolu İş İlanları

Tanıtım ve Pazarlama Yetkilisi

Çınar Aracılık ve Reklamcılık

Sadece prim usulü fakat kayda değer bir gelir elde etmek istiyorsanız ilginizi çekebilir. İşe alımlar mülakatla yapılacaktır. Detaylar ise başvurular sonrası, mülakat öncesi konuşulacaktır..

İlan Sektörü : İthalat/İhracat

İlan Lokasyonu : İstanbul İş İlanları

işbulurum.com.tr

iş ilanları

Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..