Pozisyonlere Göre İş İlanları

BÜFE

BÜFE

1968 den beri gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızın eminönündeki büfesine bay veya bayan genc ,dinamik,işine sadık,disiplinli,çalışkan ,iş arkadaşları aranmaktadır.
İş ilanı Sektörü : Gıda İş ilanı Lokasyonu : İstanbul Avrupa
Tezgahtar ve Garson

Tezgahtar ve Garson

Yeni kurulacak miniSimit franchise şubelerimizde çalışmak üzere -Genç, dinamik ve güleryüzlü deneyimli ve deneyimsiz tezgahtarlar aranmakta. -İkameti Beylikdüzü veya Avcılar olan elemanların öncelikleri olacaktır. -miniSİMİT franchise projemiz sıcak ve seri bir şekilde unlu mamulleri ( simit, poğaça, açma, börek ve pizza gibi ) müşteriye 7 metrekarelik satış arabalarında satış yapmak üzerine temellendirildi,  
İş ilanı Sektörü : Gıda İş ilanı Lokasyonu : İstanbul
 Garson

Garson

Güleryüzlü, deneyimli, esnek çalışma saatlerine uyumlu Özgüveni olan, sorumluluk sahibi, Sözlü ifade yeteneği gelişmiş, Kavacıkta bulunan müessesemize bay bayan deneyimli garson alınacaktır.
İş ilanı Sektörü : Gıda İş ilanı Lokasyonu : İstanbul Anadolu
Garson

Garson

İstanbul Esentepe de bulunan döner salonumuza '' Garson '' pozisyonunda çalışacak çalışma arkadaşları aramaktayız. Çalışma şekli tam zamanlı olup maaş aralıgı 900 - 1500 arası olacaktır. Aranan Nitelikler: Deneyimli, Güler yüzlü, Diksiyonu düzgün, 25-30 yaş arası, El terminalini kullanabilecek personel alınacaktır.
İş ilanı Sektörü : Gıda İş ilanı Lokasyonu : İstanbul Avrupa

işbulurum takip Google Plus Facebook
Veri İşleniyor Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..