Hemen İş İlanı Ver Hızlı Menü
Aşagıdaki menü yardımı ile aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

İş İlanları ve Eleman İlanları

Bilişim Sektöründe Tecrübeli…

Daynex İnternet Teknolojileri…

Bilişim, Reklam, İnternet Teknolojileri alanında tecrübeli ya da Mesleki okullardan mezun. Aktif iş temposuna ayak uydurabilecek. Yönetici asistanlığı ciddiyetini görev tanımlarını ve kavramını iyi bilen Bayan YÖNETİCİ ASİSTANI Arıyoruz. Müşteri takibi, Teklif oluşturma, Kampanya geliştirme, kampanya takibi, Proje takibi ve teslim süreçlerinde aktif rol almak üzere Şirket yönetimi konularında destek tecrübesine sahip…

İlan Sektörü : Bilgisayar / BT / Internet

İlan Lokasyonu : İstanbul İş İlanları

İNGİLİZCE BİLEN BAYAN

MT MAKİNA GERİ DÖNÜŞÜM

Geri dönüşüm sistemleri ve makina imalatı yapmaktayız. ARANAN NİTELİKLER Ofisimizde çalışacak  İyi derece ingilizce bilen İletişim yeteneği güçlü Diksiyonu düzgün, Giyimine özen gösteren, Güler yüzlü, Prezentabl bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

İlan Sektörü : İmalat

İlan Lokasyonu : İstanbul Avrupa İş İlanları

YÖNETİCİ ASİSTANI

Prosis Danışmanlık ve…

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, özel hukuk alanında faaliyet gösteren, alanında uzman müşterimiz için Yönetici Asistanı arayışı içindeyiz. Lokasyon: Ankara ARANAN NİTELİKLER Tercihen Büro Yönetimi, Sekreterlik ve ilgili bölümünden mezun, En az 2 sene tecrübeli, MS Office programlarını ve ofis cihazlarını etkin kullanabilen, Diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı, Organizasyon becerileri…

İlan Sektörü : Danışmanlık

İlan Lokasyonu : Ankara İş İlanları

Yönetici Asistanı

Teksiad Tekstilkent Sanayici…

Müşteri takibi, Teklif oluşturma, Kampanya geliştirme, kampanya takibi, Proje takibi ve teslim süreçlerinde aktif rol almak üzere Şirket yönetimi konularında tecrübeli Bayan YÖNETİCİ ASİSTANI   Bilişim, Reklam, İnternet Teknolojileri alanında tecrübeli ya da Sektörel okullardan mezun olmanız gerekmektedir.

İlan Sektörü : Dernek ve Vakıf

İlan Lokasyonu : İstanbul İş İlanları

Sekreter Aranıyor

Digimlak

Beylikdüzü turyap gayrimenkul danışmanlığında çalışmak üzere sekreter aranmaktadır. telefonlara bakacak internete ilan yükleyecek ofis düzenini sağlayacak çalışma saatler: 09:00 ile 18:00 tatil günü hafta içi 1 gün.

İlan Sektörü : Gayrimenkul

İlan Lokasyonu : İstanbul İş İlanları

işbulurum.com.tr

iş ilanları

Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..