Hemen İş İlanı Ver Hızlı Menü
Aşagıdaki menü yardımı ile aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.


İş İlanı Ver


İş Ara


Kayıt Ol


Giriş Yap


İletişim

Hızlı Menüyü Kapat

Audi'nin Yeni SUV'si Q8

Audinin yeni çıkardığı SUV Q8 farklı tasarımıyla piyasaları alt üst edecek gibi gözüküyor. Son teknolojileri ile bürünmüş araç hem şehir içinde hem arazide tam performans gösterir.

Audi nin Yeni SUV si Q8

Coupe SUV segmentine yeni katılan Audi, Q8 modeli ile piyasaları alt üst edecek gibi gözüküyor. Geniş iç mekanı, güçlü motoru ve daha birçok yeni teknolojilere bürünmüş araç fiyatına değecek gibi görünüyor.

Dış Tasarım

Audi Q8 yeni tasarım diliyle karşımıza çıktı ve önceki Audi modellerini taklit etmemiş olması Q8'in özgün bir araç olduğunu gösteriyor. Sekizgen tasarımı, kaslı ön ızgarası, keskin çizgileri, yeni far tasarımı, arkadaki led far sistemleri ve daha birçok özelliği ile hem arazide hem şehir içinde tam performans gösterirken kullanıcının tarzını yansıtır.

İç Mekan

Audi'nin yeni iç mekanı kullanılan kaliteli malzemeler ve son teknolojilerle donatılmış durumda. Geniş diz baş mesafesi sunan Q8 5 yolcunun rahat bir şekilde yolculuk yapmasını sağlar. MMI touch response özellikli geniş ekranı, masajlı koltuklar, gelişmiş klima sistemi ve tasarımı, güçlü ses sistemi ve daha birçok özelliğiyle zarif ortamı daha da geliştirir.

Teknik Bilgiler

3.0 TDI V6 motoru 286 beygir güç ve 600 Nm tork üretir. Bu canavar 0 dan 100 km/s hıza 6.3 saniyede ulaşır. 2.144kg ağırlığındaki araç 605 litre bagaj hacmi sunar.

Etiketler: audi q8audiq8audi qyeni audi yeni audi q8
Bertan Sancaktar

Bertan Sancaktar

Tarih: 10.10.2018 - 09:27:32 Görüntülenme: 1241 Kişi

ÖNE ÇIKAN İŞ İLANLARI

Yerel portal sitelerinde yer almaları için firmalara üyelik satışında çalışacak İkna kabiliyeti güçlü saha…
04.12.2018 14:02
İlan Detayı
işbulurum loader Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..