Hemen İş İlanı Ver Hızlı Menü
Aşagıdaki menü yardımı ile aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.


İş İlanı Ver


İş Ara


Kayıt Ol


Giriş Yap


İletişim

Hızlı Menüyü Kapat

Breaking Bad'in Filmi Çıkıyor !

Geçtiğimiz yıllarda verdiği final ile hayranlarını üzen Breaking Bad dizisinin yapımcısı dizinin filme uyarlanması için hazırlanıyor.

Breaking Bad in Filmi Çıkıyor !

2013 yılında yaptığı finalin ardından Breaking Bad dizisinin yaratıcısı Vince Gilligan'ın sevilen yapımla bağı olan yeni bir film üzerinde çalıştığı kesinleşti. Gilligan'ın iki saatlik bir film üzerinde çalıştığı açıklanırken, filmin televizyon veya sinema için olup olmadığı belirsizliğini koruyor.

Henüz çok az detayın duyurulduğu projede, bir ön hikaye mi, yoksa farklı bir kurgu mu izleneceği henüz belli değil. Aynı zamanda Breaking Bad oyuncularının filmde yer alıp almayacağı da hala bilinmemekte. ABD'nin yerel gazetelerinden birinde filmin ana konusunu "kaçırılan bir adamın kaçışı ve özgürlük arayışı" olarak açıklanırken, adının "Greebrier" olacağı söylendi. Çekimlerin Kasım ayının ortasında Duke City'de başlayacağı ve Şubat ayının başına kadar süreceği de gazete tarafından dile getirilmekte.

Alperen Altın

Alperen Altın

Tarih: 09.11.2018 - 11:51:22 Görüntülenme: 1864 Kişi

ÖNE ÇIKAN İŞ İLANLARI

Şirket Sahibine Bağlı Çalışmak Üzere; Müşteri takibi, Teklif oluşturma, Kampanya geliştirme ve takibi, Proje takibi, iş teslim…
08.11.2018 09:57
İlan Detayı
işbulurum loader Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..