Hemen İş İlanı Ver Hızlı Menü
Aşagıdaki menü yardımı ile aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.


İş İlanı Ver


İş Ara


Kayıt Ol


Giriş Yap


İletişim

Hızlı Menüyü Kapat

Bülend Engin

1 Takipçı Bu Gruba Katıl Tüm Gruplar
Bülend Engin ve Beraberindeki Heyet, Tacettin Aslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Yurdu'nun Temel Atma Törenine Katıldı

Bülend Engin'in Genel Müdürü olduğu İÇDAŞ, Çanakkale'de Mekatronik eğitimi ağırlıklı Tacettin Aslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin temelleri ve Millet vekilleri törene katıldı.

Bülend Engin ve Beraberindeki Heyet, Tacettin Aslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Yurdu'nun Temel Atma Törenine Katıldı

Bülend Engin'in Genel Müdürü olduğu İÇDAŞ, Çanakkale'de Mekatronik eğitimi ağırlıklı Tacettin Aslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin temelleri Vali Orhan Tavlı, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, İçdaş Yönetim Kurulu Üyesi Naci Aslan, İçdaş Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz Aslan, İçdaş Genel Müdürü Bülend Engin’in katılımıyla atıldı.

Tacettin Aslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kampüsü henüz üniversitelerde bile olmayan endüstri 0.4, robotik kodlama ve  akıllı makina teknolojileriyle donatılacak. Okul, ilk etapta 40 bin metrekare, ikinci ve üçüncü etaplarda ise 100 bin metrekare kapalı alana sahip olacak şekilde inşaatı devem edecek. 

kadir Çelik

Tarih: 12.07.2018 - 13:20:51 Görüntülenme: 7532 Kişi

işbulurum.com.tr

iş ilanları

Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..