Hemen İş İlanı Ver Hızlı Menü
Aşagıdaki menü yardımı ile aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.


İş İlanı Ver


İş Ara


Kayıt Ol


Giriş Yap


İletişim

Hızlı Menüyü Kapat

Bülend Engin'in Genel Müdürlüğünü Sürdürdüğü İÇDAŞ, 'Troya' Dans Gösterisine Sponsor Oldu

Kültür sanat alanındaki destekleriyle çok kez gündeme gelen İÇDAŞ, genel sanat yönetmenliğini Mustafa Erdoğan’ın yürüttüğü 'Troya' adlı dans gösterisine sponsor oldu.

Bülend Engin in Genel Müdürlüğünü Sürdürdüğü İÇDAŞ, Troya Dans Gösterisine Sponsor Oldu

Çanakkale’ye gelen Mustafa Erdoğan, İÇDAŞ A.Ş Genel Müdürü Bülend Engin ile bir sponsorluk anlaşması imzaladı. "İÇDAŞ’ın bizi desteklemesi çok gurur verici" ifadelerini kullanan Mustafa Erdoğan; "İlk defa Troia’ya bu kadar hak ettiği değer verilmeye başlandı. Bizde bunun ucundan tutup katkı verebiliyorsak buna ancak seviniriz, gurur duyarız" şeklinde konuştu. 

AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider ise: "Çanakkale’nin ve Türkiye’nin önemli sanayi kuruluşlarından İÇDAŞ, Türkiye’nin en önemli dans topluluğu, dünyanın her yerinde 8 yıldır Troia’yı temsil eden Anadolu Ateşi’ne sponsor oluyor. İnanıyorum ki yapılan bu sponsorluk anlaşması Çanakkale’nin ve Türkiye’nin dünyaya tanıtımında çok etkin olacaktır. İki ekibe de çok teşekkür ediyorum" dedi. 

Mine Yaltırık

Mine Yaltırık

Tarih: 12.07.2018 - 13:36:22 Görüntülenme: 8576 Kişi

ÖNE ÇIKAN İŞ İLANLARI

Şirket Sahibine Bağlı Çalışmak Üzere; Müşteri takibi, Teklif oluşturma, Kampanya geliştirme ve takibi, Proje takibi, iş teslim…
08.11.2018 09:57
İlan Detayı
işbulurum loader Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..