Hemen İş İlanı Ver Hızlı Menü
Aşagıdaki menü yardımı ile aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.


İş İlanı Ver


İş Ara


Kayıt Ol


Giriş Yap


İletişim

Hızlı Menüyü Kapat

Bilişim Dünyası

1 Takipçı Bu Gruba Katıl Tüm Gruplar
Chrome Kendini Yenilemeye Devam Ediyor

Chrome, çok yakında Windows 10 kullanıcılarına önemli bir destek sunmaya başlayacak! Chromea çok önemli bir özellik geliyor

Chrome Kendini Yenilemeye Devam Ediyor

Chrome, çok yakında Windows 10 kullanıcılarına önemli bir destek sunmaya başlayacak!
Chromea çok önemli bir özellik geliyor

Chromium projesinin işlem listesine bakılırsa Google yakın zamanda Chrome tarayıcıya Windows 10 masaüstü bildirim desteğini getirmeyi planlıyor. Chrome kullanıcıları uzun zamandır bu özelliğin gelmesini bekliyordu; özelliğe olan ilk talep başvurusu 2015'te gerçekleşmişti.

Özelliğin Chrome'a eklenmesi için çalışmalar henüz tamamlanmış değil, yani bir sonraki büyük ve kararlı Chrome sürümü bu özelliğin daha farklı bir varyasyonunu alabilir. Şimdilik şirket satır içi cevaplar, görseller, listeler, ilerleme çubuğu ve daha fazlası üzerinde çalışıyor.

Bu özelliklerden bazıları Windows 10 Anniversary Update tarafından desteklenmiyor, bu da Google'ın daha yeni bir Windows sürümü üzerine çalıştıklarına işaret ediyor. Özelliğin deneme sürümlerine bile ne zaman geleceği bilinmiyor ancak geçtiğimiz hafta bir işlem başvurusu proje ile birleşti. Yani masaüstü bildirimlerin gelişim sürecinde olduğunu biliyoruz.

Eğer bu özellik Chrome'a gelecek olursa, tarayıcının desteklediği diğer işletim sistemleri eski klasik bildirim sisteminden faydalanmaya devam edecek.


Bir bakışta tüm sayfalar
Chrome, sade görünümlü bir web tarayıcısı ve bu yüzden tüm işlevlerini bir anda kullanıcının önüne sermiyor. Ek işlev ve ayarları görebilmek için ise adres çubuğuna chrome://about/ yazmanız yeterli.

Türkan Tunca

Tarih: 13.03.2018 - 08:20:28 Görüntülenme: 1948 Kişi

işbulurum.com.tr

iş ilanları

Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..