Hemen İş İlanı Ver Hızlı Menü
Aşagıdaki menü yardımı ile aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.


İş İlanı Ver


İş Ara


Kayıt Ol


Giriş Yap


İletişim

Hızlı Menüyü Kapat

E-ticarette fuar dönemi başladı!

D&R ve idefix e-ticarette fuar dönemini başlatarak bir ilke imza attı.

E-ticarette fuar dönemi başladı!

D&R ve idefix e-ticarette fuar dönemini başlatarak bir ilke imza attı. D&R‘ın geçtiğimiz yıl ilk defa web sitesinde başlattığı “Oyuncak Fuarı”, bu yıl ikinci sürümüyle devam ederken, idefix tarafından bu yıl 16.cısı düzenlenen ‘Sanal Kitap Fuarı’ 19 Kasım’da başlamış oldu.

Çocuklara ve yetişkinlere yönelik yapılan, dünyaca ünlü markalara ait oyuncak ve oyunların yer aldığı D&R’ın "Oyuncak Fuarı", Kasım ayının sonuna kadar devam etmesi planlanıyor. Fuar süresi boyunca 0 -3 yaş arası özel bebek oyuncakları, minikler için eğitici oyuncaklar, puzzellar, deney setleri, yaratıcı çocuklar için oyun hamurları, boyama kitapları ve  parmak boyalar indirimde olacak.

D&R, aynı zamanda yetişkinlerin ilgisine sunulan koleksiyon oyuncaklarının, uzaktan kumandalı oyuncakların, puzzleların ve kutu oyunlarının sitede yüzde 50’ye varan indirimlerle bulunacağını belirtti.

idefix Sanal Kitap Fuarı Başladı!

Türkiye’nin en köklü online kitabevine sahip idefix tarafından bu yıl 16. kez düzenlenen Sanal Kitap Fuarı 19 Kasım’da başlamış oldu. 6 hafta boyunca 11 milyondan fazla ziyaretçiye ulaşması beklenen Sanal Kitap Fuarı’nda 2500 yayınevi ve 170 bin kitapta yüzde 60’a varan indirimler sunuldu.

Fuar boyunca, Jo Nesbo ve Yuval Noah Harari gibi isimlerin yanı sıra, Murat Menteş, Nermin Yıldırım ve Burak Aksak gibi pek çok ünlü yazarın röportajları da okuyucularla buluşmuş olacak. Farklı ilgi alanlarına sahip okuyuculara ayrıntılı okuma listeleriyle yol göstermeye aday olan idefix, fuarda Reşat Ekrem Koçu’nun yıllardır gün yüzüne çıkmayı bekleyen tefrikaları ve sürpriz yazarların dijital ortamda ilk kez yayımlanacak öykülerine de yer vermesi planlanıyor. Fuar kapsamında çok sayıda yazar, eleştirmen ve editörün katılımıyla 2018 yılının En İyi 50 Romanı’nın seçileceğini de açıklandı.

zehra uslu

zehra uslu

Tarih: 26.11.2018 - 15:16:22 Görüntülenme: 5310 Kişi

ÖNE ÇIKAN İŞ İLANLARI

Yerel portal sitelerinde yer almaları için firmalara üyelik satışında çalışacak İkna kabiliyeti güçlü saha…
04.12.2018 14:02
İlan Detayı
işbulurum loader Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..