Hemen İş İlanı Ver Hızlı Menü
Aşagıdaki menü yardımı ile aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.


İş İlanı Ver


İş Ara


Kayıt Ol


Giriş Yap


İletişim

Hızlı Menüyü Kapat

Fortnite’ın Yeni Güncellemesi Dolu Dolu Geliyor

Fortnite’ın yeni yamasıyla ağır taarruz tüfeği ve iki yeni oyun modu geliyor.

Fortnite’ın Yeni Güncellemesi Dolu Dolu Geliyor

Fortnite’ın haftalık yama bilgileri açıklandı. Bu yamada sadece yeni bir silah almakla kalmıyacaksınız, yeni oyun modlarıyla da tanışacaksınız.

Bu güncelleme de oyun eklenecek olan silah ağır taarruz tüfeği. Silah ender, epik ve efsanevi olarak sunulacak. Bu da sandıklardan, lootlardan, otomotlardan ve destek droplarından ağır taarruz tüfeğini bulabileceğiniz anlamına geliyor. Seviyesine göre 44 ila 48 arası hasar puanına sahip olan silah 3.75’lik bir azami atış hızına sahip.

Oyun modunun adı ise Team Terror. Bu oyun modunda 32 kişiden oluşan 2 takım kurulacak ve birbirleriyle savaşacaklar ancak bu o kadar kolay değil. Harita iki takımında savaşmak zorunda küp canavarlarıyla dolu olacak. Bu canavarları öldürdükçe silah ve mühimmat kazanabileceksiniz. Eğer altın canavara rastlayıp öldürmeyi başarırsanız efsanevi silahlar kazanabileceksiniz.

Oyuna gelen bir diğer oyun modu ise Blitz. Bu oyun modu Team Terror’den daha basit. Aslında Battle Royale modunun hızlandırılmış hali. Fırtına çemberi oyun başlar başlamaz daralmaya başlayacak ve bu sayede maçlar 15 dakikadan uzun sürmeyecek. Silah bulma imkanı arttırılan mod da, kendinize ekipman bulmakta da zorlanmayacaksınız.

Hüseyin Bilal

Hüseyin Bilal

Tarih: 07.11.2018 - 13:51:44 Görüntülenme: 2288 Kişi

ÖNE ÇIKAN İŞ İLANLARI

Şirket Sahibine Bağlı Çalışmak Üzere; Müşteri takibi, Teklif oluşturma, Kampanya geliştirme ve takibi, Proje takibi, iş teslim…
08.11.2018 09:57
İlan Detayı
işbulurum loader Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..