Hemen İş İlanı Ver Hızlı Menü
Aşagıdaki menü yardımı ile aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.


İş İlanı Ver


İş Ara


Kayıt Ol


Giriş Yap


İletişim

Hızlı Menüyü Kapat

Forza Horizon 4'ten Oyun Severlere Müjde

Microsoft, bugünün erken saatlerinde yarış oyunlarından hoşlananların severek oynadığı Forza Horizon 4'ün demo sürümünü erişime açtı. Uzun zamandır merakla beklenen oyunun yeni sürümünün kullanıcılarla paylaşılması oyun severleri sevindirdi.

Forza Horizon 4 ten Oyun Severlere Müjde

Konu oyun olunca ve bir de yarış oyunu olunca oyuncuların beklentisi her zaman yüksektir. Uzun zamandır merakla beklenen Forza Horizon 4 ise demo sürümünden anlaşıldığı kadarıyla oyuncuların beklentisini karşılayan özelliklere sahip. 

Microsoft'un sabah süpriziyle Forza Horizon 4'ün yeni demo sürümüne erken saatlerde erişebilen oyuncular şimdi de merakla tam sürümü beklemeye başladı. Ekim ayında satışa sunulacak Forza Horizon 4'ün grafikleri gercek hayata meydan okuyor ve eğlenceyi ön planda tutarak keyifli saatler vadediyor.

İster Xbox, İster Windows 10 

Forza Horizon 4'ün 450'den fazla aracın seçilebildiği, dinamik mevsim geçişleriyle renkli bir görsellik sunan bir oyun olduğu için oyun severleri sıkıcı bir atmasforden kurtarıyor. 

Forza Horizon 4 oyununu yüklemeden önce ilk yeterli alanınızın olup olmadığını kontrol etmeniz lazım, çünkü Forza Horzon demo sürümü HDR görüntüsünü destekliyor ve 27.83 GB'lık devasa bir dosya'ya sahip. Buna rağmen Forza Horizon 4'ün sistem gereksinimleri Forza Horizon 3'den daha düşük olacak. Tam sürümü ise 2 Ekim'de piyasaya çıkacak. Hem Xbox oyun konsolu hem de Windows 10 işletim sistemini kullananlar için geliştirilen PC sürümü aynı tarihte piyasada olacak. 

Mine Yaltırık

Mine Yaltırık

Tarih: 14.09.2018 - 16:17:28 Görüntülenme: 2455 Kişi

ÖNE ÇIKAN İŞ İLANLARI

Şirket Sahibine Bağlı Çalışmak Üzere; Müşteri takibi, Teklif oluşturma, Kampanya geliştirme ve takibi, Proje takibi, iş teslim…
08.11.2018 09:57
İlan Detayı
işbulurum loader Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..