Hemen İş İlanı Ver Hızlı Menü
Aşagıdaki menü yardımı ile aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.


İş İlanı Ver


İş Ara


Kayıt Ol


Giriş Yap


İletişim

Hızlı Menüyü Kapat

İÇDAŞ Kanada ve Almanya'ya Gemi Sattı

Türkiye'nin lider ağır sanayi kuruluşlarından olan İÇDAŞ, son dönemde iki ayrı ülkeye üç gemi satışı yaparak, dünya çapında da başarısını ispatladı.

İÇDAŞ Kanada ve Almanya ya Gemi Sattı

Genel Müdürü Bülend Engin önderliğinde geliştirdiği projelerle dünya genelinde öncü olacak başarılara imza atan İÇDAŞ, daha önce de son teknoloji ürünü tersanesinde; inovatif dizaynı ile her türlü kimyasal yükü taşıyabilecek, sofistike ve yüksek teknoloji ürünü kimyasal tanker üretimleriyle adından söz ettirmeyi başarmıştı. Satışı gerçekleştirilen son gemilerle de denizcilik sektöründeki atılımlarına devam edeceğinin sinyallerini veriyor. 

Türkiye'nin Denizlerdeki Gücü Artıyor

İÇDAŞ tarafından 2010 yılında inşa edilen ve Kanadalı şirket Coastal Shipping'e satılan gemilerin ikisi de 20.000 DWT kimyasal tanker tipli gemiler ve ana makineleri MAN 6960 KW gücünde. 13.471.080 dolara satılan gemiler Türkiye'nin dünya denizlerindeki gücünü arttırıyor. 2011 yılında inşa edilen İÇDAŞ-11 isimli gemi ise 7500 DWT paslanmaz kimyasal tanker tipinde ve 14.948.920 dolar karşılığında Alman GEFO firmasına satıldı. 2010 yılında inşa edilen bu güçlü teknik özelliklere sahip gemi, çevreci özellikleriyle de ön plana çıkıyor. 

Her geçen gün ürün gamını daha da genişleterek yeni istihdam alanları ve son teknoloji ürünü, çevreci tankerler üretmeye devam eden İÇDAŞ; Genel Müdürü Bülend Engin'in geniş vizyonu sayesinde dünya çapında bir ağır sanayi kuruluşu olduğunu ispatlıyor. 

Mine Yaltırık

Mine Yaltırık

Tarih: 13.09.2018 - 13:29:01 Görüntülenme: 2580 Kişi

ÖNE ÇIKAN İŞ İLANLARI

Şirket Sahibine Bağlı Çalışmak Üzere; Müşteri takibi, Teklif oluşturma, Kampanya geliştirme ve takibi, Proje takibi, iş teslim…
08.11.2018 09:57
İlan Detayı
işbulurum loader Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..