Hemen İş İlanı Ver Hızlı Menü
Aşagıdaki menü yardımı ile aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.


İş İlanı Ver


İş Ara


Kayıt Ol


Giriş Yap


İletişim

Hızlı Menüyü Kapat

Iron Fist ve Luke Cage'in Yeni Sezonları İptal Edildi !

Netflix'in Marvel çizgi romanlarından uyarlamasıyla seyirciyle buluşturduğu iki süper kahraman filminin yeni sezonlarının iptali duyuruldu.

Iron Fist ve Luke Cage in Yeni Sezonları İptal Edildi !

Netflix, geçtiğimiz haftalarda yaptığı duyurular ile Iron Fist ve Luke Cage'i iptal ettiğini açıkladı. Marvel'ın çizgi romanlarından uyarlanarak çekilen bu iki dizininde 3. sezonlarının olmayacağı kesinleşti.

Hayranları için ilk kötü haber 12 Ekim'de Iron Fist için geldi. Netflix'in Marvel uyarlamaları arasından en kötü eleştirileri alan dizinin başrollerinde Finn Jones ve Jessica Henwick yer aldığı 10 bölüm süren 2. sezonu, 7 Eylül tarihinde Netflix'te yayınlanmıştı. Dizinin iptal haberi Twitter üzerinden Iron Fist'in ölümsüz olduğu belirtilerek yayınlandı.

Luke Cage dizisinin iptal haberi ise daha yeni. Başrolünde Mike Colter'ın bulunduğu dizinin 2. sezonu 22 Haziran'da yayınlanmıştı. İptal haberi ise yine Twitter üzerinden Iron Fist'e benzer şekilde yapıldı.

Alperen Altın

Alperen Altın

Tarih: 07.11.2018 - 11:50:47 Görüntülenme: 2370 Kişi

ÖNE ÇIKAN İŞ İLANLARI

Şirket Sahibine Bağlı Çalışmak Üzere; Müşteri takibi, Teklif oluşturma, Kampanya geliştirme ve takibi, Proje takibi, iş teslim…
08.11.2018 09:57
İlan Detayı
işbulurum loader Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..