Hemen İş İlanı Ver Hızlı Menü
Aşagıdaki menü yardımı ile aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Web Tasarımcı İş İlanları

Web Tasarımcı

studyocrea

Kadıköy'de Web tasarım ve Yazılım hizmetleri veren firmamıza; Özgün tasarımların responsive html  ve css kodlamalarını yapacak Hazırlanan web sitelerinin firmamıza ait yönetim panellerine yazılım giydirmelerini hazırlayacak NİTELİKLER responsive html ve css hakim veritabanı ve yazılım dillerinin mantığını az çok bilen Takım arkadaşına ihtiyaç duyulmaktadır. 

İlan Sektörü : Bilgisayar / BT / Internet

İlan Lokasyonu : İstanbul Anadolu İş İlanları

web tasarımcı

lider medya

medya şirketimizde web dizaynı yapabilecek konusunda uzman bay ve bayan elemanlar alınacaktır. başvuruların daha önceki referanslar ile yapılması gerekmektedir.

İlan Sektörü : Reklamcılık

İlan Lokasyonu : Gaziantep İş İlanları

Reklam ajansında çalışacak…

up ajans

Reklam ajansında çalışacak grafiker ve webtasarımcı arıyoruz. Başvuru yapacak kişilerin referans gösterebilir olması ve tecrübeli olması gerekmekte. daha önce ajans tecrübesi olan arkadaşların başvurularını bekliyoruz.

İlan Sektörü : Reklamcılık

İlan Lokasyonu : İş İlanları

Grafik-Web Tasarımcı

New Media Digital

New Media® bünyesinde grafik - web tasarım alanlarında yetiştirilmek üzere ilgili bölümlerden yeni mezun grafik tasarımcı adayları alınacaktır. -Öğrenmeye hevesli yetenekli arkadaşların başvurularını bekleriz.

İlan Sektörü : Ajans

İlan Lokasyonu : İstanbul Avrupa İş İlanları

Web Tasarım Elemanı

Türkiye Dünya Medya

PHOTOSHOP Kullanabilen HTML ve CSS Bilen Javascript ve Jquery kütüphanelerini kullanabilen en az 1 yıl deneyimli Web Tasarımcı aranmaktadır. NOT:Anadolu Yakasından Başvurular Alınacaktır.

İlan Sektörü : Bilgisayar / BT / Internet

İlan Lokasyonu : İstanbul İş İlanları

Web Tasarımcı

Creas

Html5/Css3 bilgisine sahip,  Php5 ile Oop kodlama yapabilen, JQuery/JQueryul kütüphanelerini kolaylıkla kullanabilen, Ajax ve rest uygulamaları ile tanışık yazılımcı. Ofisimiz mersin'de yenişehir ilçesindedir, saat 09:30 - 18:30 arası çalışmaktayız. Maaş+sigorta+yemek görüşme yüzyüze çalışılacak ofis ortamında yapılacaktır.

İlan Sektörü : Bilgisayar / BT / Internet

İlan Lokasyonu : İçel/Mersin İş İlanları

Web Tasarımcı

Mango Tasarım

Grafik tasarım,web tasarımı ve kurumsal kimlik tasarımları yapabilecek deneyimli arkadaşlar arıyoruz. Ayrıca satış ve saha personeli olacak arkadaşlarda iletişime geçebilirler

İlan Sektörü : Bilgisayar / BT / Internet

İlan Lokasyonu : İstanbul İş İlanları

Web Tasarım Elemanı

AC Bilişim

Bilişim Sektöründe Hizmet Veren Firmamıza, Photoshop Html - Html5 Css - Css3 Konularında iyi derecede bilgisi olan, • Web / Grafik Tasarım programlarına hakim. • Tasarım ve Uygulama entegrasyonunu iyi kavramış ve deneyim sahibi, • Web tasarımı, arayüz geliştirme konularında deneyimli, • web projelerinde daha önce görev almış, • Referans İş Örneği sunabilecek, Konusunda en az 3 yıl deneyimli web tasarımcı çalışma…

İlan Sektörü : Bilgisayar / BT / Internet

İlan Lokasyonu : İstanbul İş İlanları

Medya Bölge Sorumluları ve Tanıtım,…

Ahsen Ajans Prodüksiyon

ULUSAL TV. KANALLARI İÇİN HAZIRLANAN PROGRAM / PROGRAMLARIMIZA, MEDYA SEKTÖRÜNDE DENEYİMLİ, SÜRÜCÜ BELGELİ, SEYAHAT PROBLEMİ OLMAYAN PROJE SORUMLULARI ARANMAKTA   SİRKETİMİZİN DİĞER DEPARTMANLARI İÇİN ;- SOKAK RÖPORTAJLARI İÇİN BAYAN MUHABİR 25 / 30 YAŞ- SOKAK RÖPORTAJLARI İÇİN BAY KAMERAMAN 25 / 40 YAŞ- YÖNETİCİ ASİSTANI ( İNGİLİZCE BİLEN ) 25 / 35 YAŞ- WEB SAYFALARIMIZI DÜZENLEYİP YÖNETEBİLECEK TECRÜBELİ VE REFERANSLI WEB TASARIMCISIALINACAKTIR.ŞARTLARA…

İlan Sektörü : Ajans

İlan Lokasyonu : Hatay İş İlanları

Web Tasarımcı Ve Yazılımcı

AJANSTİEMPO

Web Tasarım ve Web Yazılım alanımızda faliyet gösteren firmamıza; Html+Html% siteleri sorunsuzşekilde kurabilen, (Tecrübeli) Asp veya Php bilgisi çok iyi olan, (Tecrübeli) Flash bilgisi olan, (Tecrübeli) E-Ticaret sitesi kurabilen, (Tecrübeli) Seo+Google Adword bilgisi olan, (Tecrübeli) Yönetim paneli sorunsuz kurabilen, (Tecrübeli) personeller alınacaktır. Not:   Deneyimsiz ve takım çalışmasına…

İlan Sektörü : Bilgisayar / BT / Internet

İlan Lokasyonu : İstanbul İş İlanları

işbulurum.com.tr

iş ilanları

Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..