Hemen İş İlanı Ver Hızlı Menü
Aşagıdaki menü yardımı ile aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Web Yazılım Uzmanı İş İlanları

web Programcısı

Linux Institute Bilisim Teknolojileri…

Kurum bünyemizde yürütmekte olduğumuz AR≥ projemiz için "Web Yazılım Uzmanı" aramaktayız. - HTML, CSS, Javascript teknolojilerine ileri derecede hakim, - Bootstrap ve responsivitiy hakkında bilgi sahibi, - Javascript ve Jquery ile chart inşa edebilecek, - Teknik dökümanları anlayabilecek seviyede yabancı dil bilgisi (Tercihen İngilizce) - Kendi çalışma planını oluşturabilecek, raporlama yapabilecek takım arkadaşı aramaktayız.…

İlan Sektörü : Bilgisayar / BT / Internet

İlan Lokasyonu : İstanbul Anadolu İş İlanları

Web Yazılım Uzmanı

Türkiye Dünya Medya

Css Asp net (temel seviyede asp net bilgisi olan Html Jquery ve javascript gibi hazır kütüphanelerinin entegrasyonunu kullanabilen. Dreamviewer bilgisi olan photoshop bilgisi olan c# (csharp) bilgisi olan personeller alınacaktır.

İlan Sektörü : Bilgisayar / BT / Internet

İlan Lokasyonu : İstanbul İş İlanları

Web Yazılım Uzmanı

Bulut Sunucu Telekomünikasyon…

Mersin merkezde bulunan ofisimizde sadece kendi projelerimizi geliştireceğimiz Php, MySQL, Javascript, jQuery, Css, Php frameworks ve Linux işletim sistemleri hakkında yeterince bilgili, tecrübeli web programlama tekniklerinde yeni jenerasyon teknolojileri takip ve merak eden heyecanını yitirmemiş yazılım uzmanı arkadaşlar aramaktayız.

İlan Sektörü : Bilgisayar / BT / Internet

İlan Lokasyonu : İçel/Mersin İş İlanları

Web Yazılım Uzmanı

Hediye Sepeti

İş Tanımı; Net tabanlı e-ticaret yapısının geliştirilmesi, yeni projeler için web servisleri yazılması tercihen, * E-ticaret uygulamalarında tecrübeli ve istekli, * En az 2 yıl askerlikle ilişkisi olmayan, * İstanbul avrupa yakası'nda ikamet eden adaylar değerlendirilecektir. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkürler.

İlan Sektörü : Bilgisayar / BT / Internet

İlan Lokasyonu : İstanbul Avrupa İş İlanları

işbulurum.com.tr

iş ilanları

Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..