Isci İş İlanları

Satıs ve Pazarlama Elemanı

Tiriyas Dogaltaslar Mad.Muh.Paz.San.Tic.Ltd.Şti

İzmir-Kemalpaşada faaliyet gösteren fabrikamızda calışmak üzere, üniversite mezunu, yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, çok iyi derecede ingilizcesi olan, aktif araç kullanabilen, fabrika çalısma şartlarına uyum saglayabilecek, erkek adaylar icin askerlik görevini tamamlamış, bay-bayan eleman aramaktayız.Firmamız sadece ihracat uzerine calıştığı için mevcut satışcımız sadece yurtdışı satışa bakacaktır, o yüzden…

İlan Sektörü : Madencilik

İlan Lokasyonu : İzmir İş İlanları

İnşaat İşçisi

Egezemin İnşaat Müh.Tic.…

Egezemin inşaat mühendislik Tic.A.Ş firmasına "fore kazık, jetgrout ve inşaat" işinde çalışacak -25-35 yaş aralığında inşaat işçileri alınacaktır. (İnşaatta bedenen çalışacak) Son başvuru tarihi 01.15.15 egezemin inşaat A.Ş. / insan kaynakları.

İlan Sektörü : İnşaat

İlan Lokasyonu : İzmir İş İlanları

Üretim İşçisi

Ersoy Pano Elektrik Malzemeleri

Ersoy pano elektrik malzemeleri imalat,montaj,yarı mamul,boyahane bölümünde çalışacak mesleki eğitimi olan personel aranmaktadır.

İlan Sektörü : Elektrik ve Elektronik

İlan Lokasyonu : Kocaeli İş İlanları

ÜRETİM İŞÇİSİ

İLDES KİMYA SAN. VE TİC.…

  Kocaeli'deki bulunan firmamıza;  Üretim yapan Kimya Fabrikamızda 2 Vardiyalı sistemde çalışabilecek     VASIFSIZ ÜRETİM İŞÇİSİ     Bay adaylar aramaktayız. Üretim İşletmelerinde işçi olarak daha önce çalışmış olması, 2 Vardiyalı sistemde çalışabilecek olması, Yükleme ve Boşaltma işlemlerinde çalışmasında BEDENEN bir engeli olmayan, En az orta okul mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak, 24-35 Yaş aralığında üretimde çalışabilecek…

İlan Sektörü : Kimya

İlan Lokasyonu : Kocaeli İş İlanları

Üretim Elemanı

Beysu Atık Yönetimi

Geri dönüşüm sektöründe faaliyet gösteren işletmemizde çalışabilecek ; VASIFSIZ ÜRETİM İŞÇİSİ Bay adaylar aramaktayız.     Gerekli Kriterler : Üretim İşletmelerinde işçi olarak daha önce çalışmış olması, Yükleme ve Boşaltma işlemlerinde çalışmasında BEDENEN bir engeli olmayan, En az orta okul mezunu, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak, 20-40 Yaş aralığında üretimde çalışabilecek BAY adaylar.

İlan Sektörü : Çevre

İlan Lokasyonu : Denizli İş İlanları

işbulurum.com.tr

iş ilanları

işbulurum loader Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..