Turizm Otelcilik İş İlanları

Garson

Hayal Kahvesi

*En az lise mezunu, *Tercihen turizm otelcilik lisesi mezunu iletişim becerisi kuvvetli, *Organizasyon ve satış becerisine sahip, *18-25 yaş arası,  *Güler yüzlü iş disiplinine sahip sorumluluk sahibi, *Ekip ruhu ile çalışan, *Yeniliklere açık.

İlan Sektörü : Eğlence

İlan Lokasyonu : Diyarbakır İş İlanları

Satış ve Pazarlama Direktörü

Feema End.Mutfak

*Endüstriyel mutfak sektöründe faaliyet gösteren firmamıza; *Endüstriyel mutfak sektöründe an az 2 yıl deneyimli, *Turizm otelcilik mutfağı sektörüyle, *Yiyecek, içecek ve gıda sektörüyle, *Gastronomi ve aşçılık sektörüyle, ilişkili sektörlerde en az 2 yıl deneyimli. Aranan Nitelikler; *35 yaşını aşmamış, *İstanbul’da ikamet eden, *Bilgisayar ve internet kullanımına hâkim, *B sınıfı…

İlan Sektörü : Dayanıklı Tüketim Malları

İlan Lokasyonu : İstanbul İş İlanları

Resepsiyonist

City Hotel Residence

- En az lise mezunu (Tercihen Turizm Otelcilik Meslek Lisesi) , - Benzer pozisyonda min. 2 yıl deneyim edinmiş, - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Diksiyonu düzgün, - Güleryüzlü, - Prezantabl, - İngilizce iletişim kurabilen Resepsiyonist aranmaktadır.

İlan Sektörü : Turizm

İlan Lokasyonu : Ankara İş İlanları

Yurt Yöneticisi

Aras Kız Öğrenci Yurdu

Pozisyon için gerekili nitelikler: - Yükseköğretim mezunu, tercihen üniversitelerin turizm otelcilik, işletme, konaklama işletmeciliği vb. bölümlerinden mezun - Sağlık sorunları ve sabıkası olmayan - Tercihen daha önce yurt veya otel deneyimi olan - Bilgisayar (MS word ve Excell) ve ofis ekipmanları kullanmayı bilen - Stress eşiği yüksek,yapıcı, - Ekip çalışmasına yatkın, yönetim becerisi olan, ikna kabiliyeti yüksek,…

İlan Sektörü : Hizmet / İşletme Servisi

İlan Lokasyonu : Sakarya İş İlanları

Turizm Seyahat Danışmanı

Hsm Turizm Organizasyon Otomotiv…

Turizm Otelcilik veya Turizm Rehberlik Bölümü; Meslek Lisesi, Ön Lisans veya Lisans mezunu olan en az bir dil (ingilizce) bilen Tanıtım, satış ve pazarlama departmanlarında çalıştırılacak Bayan elemanlar aranmaktadır.

İlan Sektörü : Turizm

İlan Lokasyonu : Diyarbakır İş İlanları

işbulurum.com.tr

iş ilanları

işbulurum loader Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..