İş İlanları ve Eleman İlanları

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Dessa İnternet Hizmetleri…

Çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Aydın lokasyonunda Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi olarak istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz; En az Lise mezunu, 35 yaşını aşmamış, Aydın'da ikamet eden,(yada edecek) Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil edilmiş Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Müşteri…

İlan Sektörü : Bilgisayar / BT / Internet

İlan Lokasyonu : Aydın İş İlanları

Deneyimli Operasyon Görevlisi

Bcnk Travel

Kuşadası'nda faaliyet göstermeye başlayan seyahat acentamız için deneyimli bay ve bayan personele ihtiyaç vardır. 900-1500 arası maaş+sigorta , Minimum 2 ila 3 yıl deneyimli 20 ile 35 yaş arası ehliyeti olan erkekler için askerlik sorunu olmayan tam zamanlı çalışma arkadaşları arıyoruz.      

İlan Sektörü : Turizm

İlan Lokasyonu : Aydın İş İlanları

Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı

Adapark Gayrimenkul ve Yatırım…

Adapark gayrimenkul ve yatırım danışmanlığında çalışacak prezentabl,güler yüzlü en az lise mezunu,azimli ve bu sektörde başarılı olacağını düşünen arkadaşları aramızda görmek isteriz. Prim usulü çalışacak arkadaşların gerekli irtibat numaralarından ulaşması rica olunur.

İlan Sektörü : Gayrimenkul

İlan Lokasyonu : Aydın İş İlanları

Pimapen Ustası

Yıldız Teknik

Firmamızda çalışmak üzere cam balkon, pvc kapı ve pencere imalatı ile montajından anlayan usta, kalfa ve çırak alınacaktır.

İlan Sektörü : Beyaz Eşya

İlan Lokasyonu : Aydın İş İlanları

Sekreter

Yıldız Teknik

Firmamızda görevlendirilmek üzere iyi derecede bilgisayar kullanabilen, office programına hakim, iş deneyimli, tercihen kuşadasında ikamet eden, diksiyonuna ve giyimine özen gösteren, 18 ve 38 yaşları arası sekreter veya müşteri temsilcileri aranmaktadır. İlgilenenlerin bizzat cv leri ile başvurması veya cv göndermeleri rica olunur. Maaş+Sigorta+Yemek

İlan Sektörü : Beyaz Eşya

İlan Lokasyonu : Aydın İş İlanları

işbulurum.com.tr

iş ilanları

işbulurum loader Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..