Hemen İş İlanı Ver Hızlı Menü
Aşagıdaki menü yardımı ile aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

İş İlanları ve Eleman İlanları

Ofis Elemanı - MİMAR

Doğru Yapı Mimarlık

Mimarlık ofisinde çalışacak, tercihen çizim programı kullanabilen, bay/bayan eleman alınacaktır. ÇANAKKALE - BİGA'DA İKAMET EDEBİLECEK ADAYLAR ARANMAKTADIR.

İlan Sektörü : Mimarlık

İlan Lokasyonu : İstanbul İş İlanları

PAZARlama

Recep Kaya PROJE, DANIŞMANLIK…

Çalışma saatlerini kendileri belirleyerek emeklerinin karşılığını üst sınırı olmaksızın kazanmak isteyenler, Kendilerine ve ailelerine zaman ayırmak, çocukları büyürken yanlarında olmak isteyenler, Kendi işyerini minimum maliyetle kurarak, kendi işinde kendisi için çalışmak isteyenler Girişimci vizyon sahibi, Enerjik, hırslı, sabırlı, Eğitime ve kendini geliştirmeye açık, Dış görünümüne önem…

İlan Sektörü : İnşaat

İlan Lokasyonu : Antalya İş İlanları

iç mimar teknik eleman

numanoğlu mobilya ltd şti

mobilya dekorasyon firmasında çalışacak diksiyonu ve hitabeti düzgün ve etkin gerekli programlları (autocad gibi)kullanabilen proje hazırlama müşteriye sunum imalata hazırlama ve teslim yeteneğine sahip olan eleman alınacaktır.

İlan Sektörü : Mobilya/Dekorasyon

İlan Lokasyonu : Ankara İş İlanları

GRAFİKER

Ayrıntı Reklam

COREL draw ı çok iyi derecede kullanan adobe photoshop ADOBE ILLUSTRATOR  autocad, solidworks 3ds max programlarında düzeltme yapma bilgisine sahip çalışma arkadaşları arıyoruz.

İlan Sektörü : Reklamcılık

İlan Lokasyonu : İstanbul İş İlanları

mimarlık mühendislik

Recep Kaya PROJE, DANIŞMANLIK…

Recep Kaya PROJE, DANIŞMANLIK VE ŞANTİYE ŞEFLİĞİ HİZMETLERİ....ANTALYA Büroma Tecrübeli Veya Tecrübesiz Bayan Takım Arkadaşı Aramaktayım. İş Bağlantıları Kurup İşi Benimseyecek, İletişim becerileri ve insan ilişkileri kuvvetli, Genç ve dinamik, Girişimci ruhlu, motivasyonu yüksek, vizyon sahibi, Güler yüzlü ve diksiyonu düzgün, Dış görünümüne önem veren prezantable, Yeniliklere ve öğrenmeye…

İlan Sektörü : İnşaat

İlan Lokasyonu : Antalya İş İlanları

işbulurum.com.tr

iş ilanları

Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..