İş İlanları ve Eleman İlanları

Grafik - Web Tasarım

Neva Perde

Ürün çeşitlerimiz arasında bulunan baskılı perde hizmeti çerçevesinde; Müşterinin isteği doğrultusunda basit tasarımlar yapmak, Firmamızın gerek baskılı perde gerekse diğer ürün çeşitliliğinin sergilenmesi adına reklam broşürleri, El ilanları v.b. tasarlamak, sosyal paylaşım sitelerindeki sayfalarımızın takibini yapmak konularında yardımcı olmak üzere bir çalışma arkadaşı arıyoruz. "Maaş…

İlan Sektörü : Tekstil

İlan Lokasyonu : Samsun İş İlanları

Satış Elemanı

Dijital Garson

İş tanımı : Dijital garson  ıntel türkiye opusgo yazılım iş birliği ile restoran, Cafe ve otellere sunduğumuz yazılım uygulamamız. Karadeniz bölgesinde ilk hedef samsun olmak üzere bayiliğini yapmış olduğumuz yazılımın satışını ve müşteri root takibini yapabilecek ve yapmış olduğu root'un takip çizelgesini raporlayabilecek takım arkadaşları aramaktayız..  

İlan Sektörü : Bilgisayar / BT / Internet

İlan Lokasyonu : Samsun İş İlanları

Sekreter & Yönetici Yardımcısı

Çelsan Mühendislik Asansör

Asansör sektörüne mühendislik hizmeti veren Atakum Türkişde bulunan iş yerimize . *Ofis programlarına özellikle Exele hakim dosyalama ve ön muhasebe işlerine hakim *Exel ile teknik dosya hazırlayabilecek (öğretilecek) *çay lahve ve temizlik işlerini yapabilecek *müşteri ile ilgilenebilecek bayan sekreter& yönetici yardımcısı &ofis elemanı alınacaktır.

İlan Sektörü : Mühendislik

İlan Lokasyonu : Samsun İş İlanları

Satış Elemanı

Dijital Garson

İŞ TANIMI : DiJiTAL GARSON  Intel Türkiye – Opusgo yazılım iş birliği ile Restoran, Cafe ve Otellere sunduğumuz yazılım uygulamamız. Karadeniz Bölgesinde ilk hedef Samsun olmak üzere bayiliğini yapmış olduğumuz yazılımın satışını ve müşteri root takibini yapabilecek ve yapmış olduğu root'un takip çizelgesini raporlayabilecek takım arkadaşları aramaktayız..  

İlan Sektörü : Bilgisayar / BT / Internet

İlan Lokasyonu : Samsun İş İlanları

Satış Pazarlama Personeli

Palermo Mobilya

En az lise mezunu, mobilya sektörü deneyimli, ikna kabiliyeti yüksek, giyimine önem veren, insan ilişkileri kuvvetli, satış konusunda kariyer hedefi olan, askerliğini yapmış, yoğun iş temposuna ayak uydurabilcek takım çalışmasına yatkın personeller aranmaktadır. Türkiye'de bulunan tüm mobilya mağazaları ve avm zincirleriyle görüşmeler sağlayıp muadili olmayan ürünümüzün satış ve tahsilatından sorumlu…

İlan Sektörü : Mobilya/Dekorasyon

İlan Lokasyonu : Samsun İş İlanları

işbulurum.com.tr

iş ilanları

işbulurum loader Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..