Hemen İş İlanı Ver Hızlı Menü
Aşagıdaki menü yardımı ile aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.


İş İlanı Ver


İş Ara


Kayıt Ol


Giriş Yap


İletişim

Hızlı Menüyü Kapat

Pençeleriyle Bu Kez McGregor’u Yaraladı

McCGergor ile Khabib arasında ki müsabaka olaylara neden oldu. Adeta bu maç için günleri sayan izleyiciler ise zevkli bir maç izledi.

Pençeleriyle Bu Kez McGregor’u Yaraladı

İki sportmen arasındaki geçmişdeki olaylar ve yaşadıkları tartışma , gerilimli bir müsabaka'nın geçeceğini izleyicilere hissetirdi. Bu müsabaka karma dövüş sanatının en büyük maçlarından biri olarak görüldü. Karşılaşma sonrası dövüşçüler ve antrenörler arasında arbede yaşandı. Olaylara salonda bulunan güvenlik görevlileri ve Las Vegas polisi müdahale etti.


Karşılaşmanın ardından çıkan olaylar ve Khabib'in müsabakayı kazanması sonrası " Bana terörist dediler. McGregor dinime, ülkeme, babama hakaret etti. Brooklyn’e geldi ve benim otobüsüme saldırdı. Kimse, bir diğerinin dinine, ülkesine hakaret edemez."  diye ırkçılığa ve ayrımcılığa karşı en iyi cevabı hem ringte hem de ring dışındaki konuşmalarıyla verdi.

Karşılaşmanın ardından çıkan olaylar için özür dileyen Nurmagomedov, "Bana yeni rakipler, benden nefret eden yeni kişiler lazım. Size söylemiştim. Gerçekten beni yenebileceğini mi sandınız? Beni destekleyen ve hep yanımda olan taraftarlara teşekkür ediyorum. Benim için çok şey ifade ediyorsunuz." açıklamalarında bulundu.
Khabib Nurmagomedov, profesyonel kariyerinde çıktığı 27 maçı da kazanma başarısı gösterdi.

 

Cebrail Bozkurt

Cebrail Bozkurt

Tarih: 10.10.2018 - 09:04:26 Görüntülenme: 1234 Kişi

ÖNE ÇIKAN İŞ İLANLARI

Yerel portal sitelerinde yer almaları için firmalara üyelik satışında çalışacak İkna kabiliyeti güçlü saha…
04.12.2018 14:02
İlan Detayı
işbulurum loader Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..