Pozisyonlere Göre İş İlanları

Sekreter

Sekreter

20 yılı aşkın süredir yurtdışı eğitim ve kurumsal danışmanlık hizmeti veren şirketimize; - Telefonlara bakabilecek, - Firmanın sosyal medya ve blog sitesine içerik oluşturabilecek, - Temel grafik bilgisi olan veya öğrenmeye açık, - Mesai saatlerine özen gösteren, Bayan çalışma arkadaşı arıyoruz. Mesai saatleri 09:00-18:00 ARASıDıR. Hafta sonu mesai yoktur.
İş ilanı Sektörü : Eğitim İş ilanı Lokasyonu : İstanbul Anadolu
Sekreter Aranıyor

Sekreter Aranıyor

Tercihen eğitim kurumu tecrübesi olan, hafta içi ve hafta sonu çalışabilecek, çalışma günleri dolayısıyla tercihen medeni hali bekar ve çocuğu olmayan sekreter aranmaktadır. Çalışma saatleri 09:00 - 18:00 arasında olacak. Gerekli durumlarda mesaiye kalabilmelidir. Çalışacak sekreter prezentabl, bilgisayar kullanmasını bilen, en az lise (tercihen üniversite) mezunu, mekanın günlük temizlik ve düzenini sağlayabilecek, telefonlara bakabilecek,…
İş ilanı Sektörü : Eğitim İş ilanı Lokasyonu : İstanbul Avrupa
Sekreter-Halkla İlişkiler

Sekreter-Halkla İlişkiler

Ümraniye birikim dersanemizde Telefon trafiğini yönetecek, Velilerle ilgilenecek, Vizyonu ve diksiyonu düzgün, Tam zamnlı çalışacak, 17-40 yaşları arasında, Bayan sekreter-halkla ilişkiler personeli alınacaktır.
İş ilanı Sektörü : Eğitim İş ilanı Lokasyonu : İstanbul Anadolu
işbulurum takip Google Plus Facebook
Veri İşleniyor Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..