Pozisyonlere Göre İş İlanları

AŞÇILAR

AŞÇILAR

YERİNDE YEMEK ÜRETİM FİRMAMIZA TECRÜBELİ AŞÇILAR, BULAŞIKÇILAR, AŞÇI YARDIMCILARI, GIDA MÜHENDİSİ GIDA TEKNİKERİ, DEPO ELEMANI, ŞÖFÖR. ALINACAKTIR. AŞÇILAR:ESENYURT,AVCILAR,BÜYÜKÇEKMECE, KÜÇEKÇEKMECE,ESENLER,HADIMKÖY VE ÇEVRESİ OTURANLAR TERCİHİMİZDİR. GIDA MÜENDİSİ VE TEKNİKERİ:ESENLER BÖLGESİ VE ÇEVRESİ TERCİHİMİZDİR.
İş ilanı Sektörü : Gıda İş ilanı Lokasyonu : İstanbul Avrupa
Aşçı veya aşçı yardımcısı arıyoruz

Aşçı veya aşçı yardımcısı arıyoruz

Aşçı veya Aşçı Yardımcısı İş Tanımı Büyüyen ve Gelişen Organizasyonumuzda, standartlarımızı koruyarak, hijyen kuralları çerçevesinde müşteri memnuniyetimizin sürekliliğini sağlayacak aşçı veya aşçı yardımcısı arıyoruz. Aranan Nitelikler • En az lise mezunu, • En az 1 yıl mutfakta çalışmış • Gıda Hijyeni ve mutfak temizliğine dikkat eden • Kişisel görünümüne özen gösteren,…
İş ilanı Sektörü : Gıda İş ilanı Lokasyonu : Ankara
Aşçı / Aşçı Yardımcıları

Aşçı / Aşçı Yardımcıları

En az 15 Yıl deneyimli Esnaf Lokantası deneyiminde olan catering aşçıları Yerinde Üretim projelerinde uzun süre çalışmış olan Aşçı İhtiyacımız  vardır   En Az 5 Yıl deneyimli  Yerinde Üretim catering firmalarından deneyimli olan Aşçı Yardımcısı ihtiyacımız vardır. Not: Bulaşıkçılar (Asya / Avrupa ) alınacaktır.
İş ilanı Sektörü : Gıda İş ilanı Lokasyonu : İstanbul Avrupa
Aşçı Yardımcısı / Bulaşıkçı

Aşçı Yardımcısı / Bulaşıkçı

Kartal,Pendik,Tuzla,Kaynarca bölgesinde ikamet eden; Tam zamanlı çalışabilecek, Askerlik sorunu olmayan, Bay Aşçı Yard.  Bayan Bulaşıkcı alınacaktır.        
İş ilanı Sektörü : Gıda İş ilanı Lokasyonu : İstanbul
işbulurum takip Google Plus Facebook
Veri İşleniyor Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..