Pozisyonlere Göre İş İlanları

Servis elemanı(garson)

Servis elemanı(garson)

Hollanda asıllı, avrupanın en büyük soft dondurma üreticisi şimdi Türkiye'de kurulmaktadır. İyi çalışma koşulları ve kariyerinizde yükselme şartları sunan firmamızın Levent, Metrocity AVM'de yer alan cafemiz için servis elemanı arayışımız bulunmaktadır. Servis konusunda deneyimli, En az lise mezunu, İnsan ilişkilerinde başarılı, Güler yüzlü, Ekip çalışmasına uyumlu, genç dinamik, BAYAN, 18-35 yaş arası, Çalışma…
İş ilanı Sektörü : Gıda İş ilanı Lokasyonu : İstanbul Avrupa
BÜFE

BÜFE

1968 den beri gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızın eminönündeki büfesine bay veya bayan genc ,dinamik,işine sadık,disiplinli,çalışkan ,iş arkadaşları aranmaktadır.
İş ilanı Sektörü : Gıda İş ilanı Lokasyonu : İstanbul Avrupa
Tezgahtar ve Garson

Tezgahtar ve Garson

Yeni kurulacak miniSimit franchise şubelerimizde çalışmak üzere -Genç, dinamik ve güleryüzlü deneyimli ve deneyimsiz tezgahtarlar aranmakta. -İkameti Beylikdüzü veya Avcılar olan elemanların öncelikleri olacaktır. -miniSİMİT franchise projemiz sıcak ve seri bir şekilde unlu mamulleri ( simit, poğaça, açma, börek ve pizza gibi ) müşteriye 7 metrekarelik satış arabalarında satış yapmak üzerine temellendirildi,  
İş ilanı Sektörü : Gıda İş ilanı Lokasyonu : İstanbul
 Garson

Garson

Güleryüzlü, deneyimli, esnek çalışma saatlerine uyumlu Özgüveni olan, sorumluluk sahibi, Sözlü ifade yeteneği gelişmiş, Kavacıkta bulunan müessesemize bay bayan deneyimli garson alınacaktır.
İş ilanı Sektörü : Gıda İş ilanı Lokasyonu : İstanbul Anadolu
Garson

Garson

İstanbul Esentepe de bulunan döner salonumuza '' Garson '' pozisyonunda çalışacak çalışma arkadaşları aramaktayız. Çalışma şekli tam zamanlı olup maaş aralıgı 900 - 1500 arası olacaktır. Aranan Nitelikler: Deneyimli, Güler yüzlü, Diksiyonu düzgün, 25-30 yaş arası, El terminalini kullanabilecek personel alınacaktır.
İş ilanı Sektörü : Gıda İş ilanı Lokasyonu : İstanbul Avrupa
işbulurum takip Google Plus Facebook
Veri İşleniyor Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..