Pozisyonlere Göre İş İlanları

emlak danışmanı

emlak danışmanı

Maaş +prim+sgk sosyal haklar ile tam zamanlı prezantabl emlak brokerları alınacaktır. Maaş +prim pazarlığa bağlıdır.belirli süreli iş sözleşmesi yapılacak olup bu sürenin sonunda başarılı olanlar ile devam edilecektir. PRİM KOMİSYON ORANIMIZ DUR. Ofisimizde Japon Sistemi Uygulanmakta Olup Temizlik Çay vs.Genel Hizmetler İçin Size Kimse Hizmet Etmeyecektir. Öğlen Yemeği Yol Parası Yoktur. Uzun Süreli Çalışmak İsteyen Kaprisi Olmayan Takım Arkadaşlarımıza…
İş ilanı Sektörü : İnşaat İş ilanı Lokasyonu : Bursa
gayrimenkul & emlak satış temsilcisi

gayrimenkul & emlak satış temsilcisi

Bursa Osmangazi - Hamitler mahallesinde bulunan 2.etaplık inşaatımız için , -Osmangazide ikamet eden, -Diksiyonu ve giyimi düzgün, -Sunum ve satış konularında tecrübeli, -Bilgisayarı kullanabilen, -20-30 yaşları arası, bekar bayan eleman aranmaktadır. İzin günü HAFTAİÇİDİR.
İş ilanı Sektörü : İnşaat İş ilanı Lokasyonu : Bursa
Gayrimenkul satış danışmanı

Gayrimenkul satış danışmanı

Ankara'nın en hızlı gelişen bölgesi bağlıca'da inşaat ve gayrimenkul sektöründe kendine güvenen, sektörü ve yenilikleri takip eden, kazanç başarıda gizlidir ilkesiyle yola çıkıp, gelişime ve trendlere ayak uydurabilecek. bayan satış danışmanı arıyoruz.
İş ilanı Sektörü : İnşaat İş ilanı Lokasyonu : Ankara
Konut Satış Temsilcisi

Konut Satış Temsilcisi

Tamamlanmış olan eruva bayraklı konutları projemizde konut tanıtımı ve satış yapabilecek diksiyonu düzgün satış temsilcisi aranmaktadır. Sabit maaş ve konut satışlarından prim verilecektir.
İş ilanı Sektörü : İnşaat İş ilanı Lokasyonu : İzmir
işbulurum takip Google Plus Facebook
Veri İşleniyor Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..