Pozisyonlere Göre İş İlanları

Sekreter

Sekreter

Firmamızda çalışacak sekreter alınacaktır. Çalışma saatleriniz 08:30 18:00 arasıdır. 20 ile 25 yaş arası tercihimizdir. En az lise mezunu tercihimizdir. maaş + ssk + yemek  bize aittir. Yeni doganda ikamet etmesi tercihimizdir.
İş ilanı Sektörü : İnşaat İş ilanı Lokasyonu : İstanbul Anadolu
Bayan Sekreter

Bayan Sekreter

Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere bayan sekreter aranmaktayız. Aranılan nitelikler : -Daha önce idari personellik yapmış -Excel ve word programını çok iyi bilen -Telefon bağlamasını fotokopi fax kullanmasını bilen -Prensentable ve diksiyonu düzgün adaylar alınacaktır. NOT: görüşmeler telefondan sonra yüztüze yapılması gerekmektedir.Resimsiz başvuran adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.  
İş ilanı Sektörü : İnşaat İş ilanı Lokasyonu : Kayseri
 Sekreter Aranıyor

Sekreter Aranıyor

Antalya /Manavgat'ta ikamet eden, tercihen bayan  insan ilişkileri kuvvetli giyinmesine , konuşmasına özen gösteren, 18-25 yaş arası ful time - ya da part time olabilir.. Çalışma arkadaşı arıyoruz.
İş ilanı Sektörü : İnşaat İş ilanı Lokasyonu : Antalya
Sekreter

Sekreter

25 - 35 yaş aralığında en az lise mezunu sekreterlik konusunda iş deneyimi olan bayan eleman arıyoruz. Ofis temizliği, sekreter ve çay dağıtım elemanı aramaktayız.
İş ilanı Sektörü : İnşaat İş ilanı Lokasyonu : Ankara
Ofis Asistanı

Ofis Asistanı

İnşaat, Taahhüt, Mimari Dekorasyon ve Tasarım işleri yapmakta olan firmamıza ; - En az Lise veya Üniversite veya Meslek Yüksek okul mezunu (Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Kamu Yönetimi, İşletme,İktisat vb..) - 25 yaşını aşmamış - Tercihen İngilizce bilen (orta seviye) - İleri derecede ofis programlarını kullanabilen -Ofis ekipmanlarını iyi derecede kullanabilen -Yoğun telefon trafiğini yönlendirebilecek - Kartal ve civarında ikamet eden "bayan" adayların…
İş ilanı Sektörü : İnşaat İş ilanı Lokasyonu : İstanbul Anadolu
işbulurum takip Google Plus Facebook
Veri İşleniyor Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..