Hemen İş İlanı Ver Hızlı Menü
Aşagıdaki menü yardımı ile aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Sehirler İş İlanları

Pazarlama Müdürü

İnci ltd. şti.

Şehirlerarası seyahat etmeye engeli olmayan ve diksiyonu düzgün bayan pazarlama elemanı alınacaktır.

İlan Sektörü : Sağlık/Hastane

İlan Lokasyonu : Ankara İş İlanları

Süs havuzu mekanik ve elektrik…

Poolart Havuz Ltd.Şti.

Süs havuzu mekanik ve elektrik tesisatında çalıştırılmak üzere şehirlerarası çalışmaya engeli olmayan elemanlar aranmaktadır.

İlan Sektörü :

İlan Lokasyonu : İstanbul Anadolu İş İlanları

host

KAMİL KOÇ OTOBÜSLERİ…

İş Tanımı Şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan otobüslerde yolculara yiyecek, içecek ikramı yapmak. Bilgilendirme ve uyarı anonsları yapmak. Yolculara ve otobüs personeline güvenli ve rahat yolculuk için yardımcı olmak. Aranan Nitelikler Şehirlerarası seyahat etmeyi seven, Saygılı, sakin, iletişimi kuvvetli,dikkatli ve disiplinli çalışan, Sorumluluk sahibi, güler yüzlü,kişisel temizlik ve bakımına özen gösteren,…

İlan Sektörü : Ulaşım

İlan Lokasyonu : Bursa İş İlanları

Kamyon Şoförü

Tümaylar Kimya San.Ve Tic.…

Kamyon, tır, şoförü src, psikoteknik belgeli firma'nın ağır ve hafif ticari araçlarını kullanabilen, İnsan ilişkilerine uyumlu olan, şehir içi ve şehirler arası kimyasal sevkiyatların yapılmasını sağlayacak, balışma saatleri pazartesi-cuma 08,30-18.00 cumartersi 8,30-13.00 mal ve hizmetin tamamlanması için ihtiyaç gösterdiği ek zaman.tuzla, pendik tek vasıta ile ulaşım. konaşlı,orhanlı, aydınlı tercih.

İlan Sektörü : Kimya

İlan Lokasyonu : İstanbul Anadolu İş İlanları

Pazarlamacı Müşteri Temsilcisi

Arslan Nakliyat

Ataşehir'de bulunan nakliye firmamıza şehirler arası nakliye sektöründe tecrübelimüşteri ilişkileri kuvvetli bay bayan elemanlar alınacaktır.

İlan Sektörü : Lojistik / Taşımacılık / Nakliye

İlan Lokasyonu : İstanbul İş İlanları

Takım Arkadaşı

EKONOMİSTTÜRK

Ekonomisttürk G.Anadolu Bölge Temsilcisiyim: bizimle çalışacak takım arkadaşları arıyorum. Şırnak,Siirt,Hakkaride çalışabilecek arkadaşlar arıyorum.mümkünse bu şehirlerde ikamet eden arkadaşlar başvursun. Diksiyonu düzgün Kendine güvenen İkna kabiliyeti yüksek İnsanlarla iletişimi iyi  Fotoğraf  çekmekten ve bilgisayardananlayan arkadaşları bekliyorum.  

İlan Sektörü : Medya

İlan Lokasyonu : Batman İş İlanları

işbulurum.com.tr

iş ilanları

Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..