Hemen İş İlanı Ver Hızlı Menü
Aşagıdaki menü yardımı ile aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.


İş İlanı Ver


İş Ara


Kayıt Ol


Giriş Yap


İletişim

Hızlı Menüyü Kapat

The Purge, Yeni Sezon Onayını Aldı !

Sevilen korku serisi The Purge'ten uyarlanan yeni korku dizisi, ikinci sezonu garantiledi. İlk sezon finalinden önce verilen onay çoğu izleyicisini şaşırtmakla birlikte, sevindirdi.

The Purge, Yeni Sezon Onayını Aldı !

The Purge serisinden aynı isimle uyarlanan korku dizisinin ikinci sezon onayı verildi. Dizinin ikinci sezon onayının ilk sezon finalinden önce verilmesi çoğu izleyicisini şaşırttı. İlk sezonunda, kendisinden önceki filmlerde olduğu gibi ABD'de her türlü suçun serbest olduğu 12 saatlik dilimleri ve birbirinden bağımsız karakterlerin bu 12 saatlik süre içerisinde yaşadıklarını anlatan The Purge dizisi, karakterlerin kendi geçmişleriyle yüzleşmelerini ve geceyi atlatabilmek için neler yapabileceklerini anlatıyor. 

İlk sezonun başyapımcıları ise James De Monaco ve Thomas Kelly'ydi. Bu isimler aynı zamanda daha önceki filmlerinde yaratıcılarıdır. Dizinin arka planında çalışan tüm ekibin de dizide yer aldığı biliniyor.

Alperen Altın

Alperen Altın

Tarih: 08.11.2018 - 08:28:33 Görüntülenme: 1867 Kişi

ÖNE ÇIKAN İŞ İLANLARI

Şirket Sahibine Bağlı Çalışmak Üzere; Müşteri takibi, Teklif oluşturma, Kampanya geliştirme ve takibi, Proje takibi, iş teslim…
08.11.2018 09:57
İlan Detayı
işbulurum loader Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..