Hemen İş İlanı Ver Hızlı Menü
Aşagıdaki menü yardımı ile aradığınız bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.


İş İlanı Ver


İş Ara


Kayıt Ol


Giriş Yap


İletişim

Hızlı Menüyü Kapat

Yeni A Sedan'ı Keşfettiniz mi?

Çin'de tanıttığı yeni Sedanıyla Mercedes-Benz, CLA'nın yerini alacak arcıyla piyasaları alt üst edecek gibi gözüküyor. Son teknolojilerle donatılmış araç Mercedes'e göre bu zamana kadarki en gelişmiş sisteme sahip olan araç.

Yeni A Sedan ı Keşfettiniz mi?

Geçtiğimiz aylarda Çin Otomobil fuarında kullanıcılara yeni sedanını tanıtan Mercedes-Benz, kullanıcılardan tam puan alacak gibi gözüküyor. Fuardan önce internete sızdırılan teaster fotoğraflarıyla yeni A Sedanın CLA 180 CDI'a benzerliği gözlerden kaçmadı.

Şimdiden merak edilen "A sedan CLA'nın yerini mi alacak?", "A sedanın boyutları ne olacak?", "Yeni eklenen özellikleri?" gibi birçok soru dillerde dolanıyor.

 CLA'nın yerini alacak olan araç tam olarak 4.5 metre boyunda ve Mercedes araçları arasında en düşük sürtünme katsayısına (0,22) sahip olacak. Mercedesin A serisinde tanıttığı MBUX bilgi eğlence sistemi bu araca da konulmuş durumda. Yeni teknolojiler eklenmiş olan A sedan Mercedesin iddaalarına göre bu zamana kadarki en gelişmiş sisteme sahip olan aracı yaptıklarını bildirdi.

Şimdiden merakla beklenen Yeni A Serisi Sedan, yıl sonunda bayilerde satışa sunulcak ve piyasalarda olay satış yaratacak gibi gözüküyor.

Bertan Sancaktar

Bertan Sancaktar

Tarih: 11.10.2018 - 16:09:25 Görüntülenme: 826 Kişi

ÖNE ÇIKAN İŞ İLANLARI

Yerel portal sitelerinde yer almaları için firmalara üyelik satışında çalışacak İkna kabiliyeti güçlü saha…
04.12.2018 14:02
İlan Detayı
işbulurum loader Veri İşleniyor. Lütfen Bekleyin..